21.5.11

Muzikálově-náboženská odbočka

Mám rád dobré muzikály. A jedním z nejlepších je celovečerní South Park. Takže mě potěšilo, když jsem se dozvěděl, že jeho tvůrci, Matt Stone a Trey Park, napsali nový divadelní muzikál. Jmenuje se "The Book of Mormon", z čehož si jistě snadno odvodíte o čem je. Má skvělé recenze.Zde je úvodní píseň:Zde je rozhovor s autory:A pokud nemáte v nejbližší době namířeno na Broadway, celý muzikál vyšel jako audio album, které se dá na různých místech různě sehnat.

10 komentářů:

 1. Franto, čekal jsem kdy se to tu objeví, nezklamal jsi:) Book of Mormon mě přinutil seriózně přemýšlet o tom, že si zajedu na víkend do New Yorku...

  P.S. Doporučuju ještě tohle interview
  http://www.thedailyshow.com/watch/thu-march-10-2011/trey-parker---matt-stone
  RubensBagr

  OdpovědětVymazat
 2. OST me nebere; nemelo by to nekdy vyjit jako zaznam z predstaveni?

  OdpovědětVymazat
 3. To asi zatim ne, je to dost nove a jeste ne tak megauspesne.

  OdpovědětVymazat
 4. Doporucuju knihu Jona Krakauera Under the Banner of Heaven, vysla v ceskem prekladu, i kdyz ten neni zrovna zdarily {Ve jmenu nebes}. Je to podrobne shrnuta historie mormonu az do soucasnosti a je to cteni, pri kterem mrazi. Ovsem obcas je to hodne vtipne, napriklad pasaz, kde Krakauer rozklickovava vztahy jedne rodiny, kde se bujne praktikoval incest, coz je takova realna verze ceskych Cimrmanu s jejich: Nejsem tvoji dcera, vlastne jsem tvoje babicka.

  OdpovědětVymazat
 5. Seth Mcfarlane je víc cool..

  OdpovědětVymazat
 6. Seru na vás, jdu si prozatím pustit southpark :)
  mimochodem southpark považuju za DRUHÝ nejlepší muzikál hned za XANADU

  OdpovědětVymazat
 7. včera jsem to na internetu zrovna získal, a opravdu dobrý. Jedna skladba mi hodně připomenula vánoční South Park special

  OdpovědětVymazat
 8. Tak tohle bych rád viděl!

  Mormoni a příběh Josepha Smithe Jr. je opravdu úžasnej materiál. Snad ještě lepší než Bible - a to je co říct.

  Ivo

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.