28.5.08

Slavnostní česká premiéra Prince Kaspiana

[následuje neupravovaná tisková zpráva společnosti Falcon, která by vás mohla zajímat]

Slavnostní premiéra za účasti hollywoodských hvězd fantasy příběhu Letopisy Narnie: Princ Kaspian se bude konat 17. června 2008 v Praze.


Film je druhým dílem připravované série příběhů na motivy oblíbených knih C.S. Lewise, které mají po světě miliony fanoušků. První díl - Letopisy Narnie: Čarodějnice, lev a skříň vidělo v českých kinech 291 399 diváků.


Společnost Walt Disney, spolu s domácím distributorem, filmovou společností FALCON již v současné době pracují na premiéře v hollywoodském stylu. Vzhledem k tomu, že snímek se natáčel v českých lokacích v severních Čechách, v ateliérech Barrandov a na Brdsku, se slavnostní evropské uvedení druhého dílu letopisů Narnie v Praze přímo nabízelo.


Poprvé se v Česku také uskuteční mediální akce a rozhovory s herci a tvůrci pro přední evropská média a novináře. Na pražské premiéře se očekává minimálně 10 zahraničních televizních štábů.


Česko je zahraničními filmovými štáby oblíbené. Najdou zde atraktivní a neokoukané lokality, ale také si velmi cení profesionality a zručnosti různých filmařských profesí. Uvedení Prince Kaspiana je pro nás možností po čase zase ukázat Prahu v mezinárodním světle při příležitosti slavnostní premiéry v hollywoodském stylu“ říká ředitel společnosti Falcon Jan Bradáč.

Slavnostní uvedení filmu proběhne 17.6. v multikině Palace Cinemas Slovanský dům. Hlavní hvězdy filmu budou přicházet po červeném koberci a zde je budou mít možnost vidět i fanoušci a filmoví diváci. Příchod hvězd na červený koberec se očekává v 19 hodin.


Do Prahy dorazí velmi početná delegace v níž nebude chybět Ben Barnes, představitel titulní role Prince Kaspiana. Hosty premiéry budou i mladí herci William Moseley, Anna Popplewell, Skandar Keynes a Georgie Henley, kteří hrají čtveřici sourozencůzachránců Narnie. Přijede rovněž režisér Andrew Adamson a producent Mark Johnson.

14 komentářů:

 1. Předpokládám, že předchozí komentáře byly ironické... :-)
  -dsf-

  OdpovědětVymazat
 2. aby se na ně vůbec přišel někdo podívat:-) nářez by byl kdyby ta premiéra byla poloprázdná (což vzhledem k vlažným recenzím je klidně možné:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Nehrozi...nezapominejme na deti, vzdy se jich najde dost, kteri chudaky rodice dotahnou na tuto krestanskou agitku :)

  OdpovědětVymazat
 4. Lol, ze všech jmenovaných neznám vůbec žádnýho.

  OdpovědětVymazat
 5. Nebylo to ironické, alespoň ode mě ne;). Takhle, mně osobně to žíly netrhá, ale je to fajn a myslím si, že to má svůj význam.

  Kdyby ale tohle chtěli udělat u Wanted...;o)

  OdpovědětVymazat
 6. 2 -dsf-: Ten strangerův nebyl ;-P

  OdpovědětVymazat
 7. (xoxoxo, jsem telepat)

  OdpovědětVymazat
 8. Si příště asi dám pozor co píšu:o)))

  anonymní: Gratuluju k daru telepatie, to se může hodit, že?:o) Btw, nevíš kolik budou tržby o příštím víkendu v US? Že by mi to pomohlo v tipovačce na MZ:o)))

  OdpovědětVymazat
 9. Teda pokud máš ještě dar věštectví;o)

  OdpovědětVymazat
 10. stranger: Promiň, na matematický záležitosti mi to nefunguje. Už od školy ;-)

  OdpovědětVymazat
 11. Hehehe, chutně břitká záležitost. Fakt by mě moc zajímalo, kdo se jim na tu s prominutím hromadu sraček přijde podívat :)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.