13.12.07

Alvin a Chipmunkové [Alvin and the Chipmunks] - 40%

OK, takže... Asi před padesáti lety někdo vymyslel toto. Letos se potomci původního génia rozhodli natočit podle toho hraný film s CGI zvířátky.Vzhledem k tomu, že mi hlasy těch roztomilých zpívajících zvířátek způsobovaly bolení hlavy už asi po 10 sekundách, tak dost dobře nemůžu hodnotit devadesátiminutový film. Tohle prostě není pro mě, jsem na to příliš starý a obávám se, že je na to příliš starý kdokoliv, komu jsou více než čtyři roky. Tomu by odpovídal i neexistující děj, opakované vtipy s prděním a bobky a existující dabing (česky bude i většina písniček).

Jenom konstatuji, že triky jsou udělané slušně, ve filmu nejsou žádná sprostá slova a má různé hezké barvičky.

P.S: Zajímavé je, že v originále ta zvířata jsou čipmankové východní (anglicky "chipmunks"), zatímco v české verzi to jsou (podle presskitu Bontonfilmu) veverky, které se vlastním jménem jmenují "Chipmunks". Huh?

3 komentáře:

 1. Nic s Alvinem, nybrz prispevek na tema zminene filmove kritiky:

  http://www.explosm.net/comics/1112/

  Zn. Nutno videt!

  OdpovědětVymazat
 2. no, za prvy vikend zarobili Chipmunkovia 45 mil.dolarov, takze cielove publikum si rozhodne nasli.

  OdpovědětVymazat
 3. Nechápu proč je ve všech recenzích jaká je to blbost.Všichni všude v komentářích píšou,jak je to super.A víte co??Je to super...je to boží,lepší než třeba Hledná se Nemo atd...to nechápu,kdo ty recenze psal??

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.