4.10.07

Trailer "Sweeney Todd"!

Muzikál Tima Burtona. V hlavních rolích Johnny Depp, Helena Bohnam Carterová, Alan Rickman a Sacha Baron Cohen (mihne se v 01:38). Taky už se nemůžete dočkat?

První trailer je k vidění zde. Pokud vám připadá, že je obraz a zvuk neuvěřitelně nekvalitní, pak je to tím, že server Yahoo ve své velemoudrosti usoudil, že máte příliš pomalé připojení a posílá vám proto lo-res verzi.

6 komentářů:

 1. K dispozici je už i HD kvalita.
  Vypadá to úúúúúžasně! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. pekne, ale podle toho naznaku v traileru sr bojim, ze hudebni cisla s JD budou utrpeni :(

  OdpovědětVymazat
 3. No já už se nemůžu dočkat hooodně dlouho....jdu to zkouknout..:-)Doufám, že tam bude Alan.....

  OdpovědětVymazat
 4. Nemyslím si, že Deppův zpěv bude utrpení. A i kdyby: svým hraním si to určitě u diváků vyžehlí ;).Taky se strašně těším, miluju Burtonův styl a Helenu Bonham Carter... Hvězdné obsazení, ale nějak mi tu chybí skladatel Elfman. Že by se na něj tentokrát pozapomělo?!

  OdpovědětVymazat
 5. Elle: Je to filmova adaptace stejnojmenneho DIVADELNIHO muzikalu (dost stareho), se kterym Elfman nemel nic spolecneho.

  OdpovědětVymazat
 6. škoda škoda, Elfman je dost podstatná součást :) ale i tak se nemůžu dočkat :)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.