4.5.07

Vdáš se, a basta! [Because I Said So] - 20%

Diane Keatonová má tři dospělé dcery a snaží se provdat nejmladší z nich. Proto si podá inzerát "hledám muže pro svou dceru", na který kromě několika desítek pošuků zareaguje jeden fešný chytrý bohatý architekt a jeden neméně fešný méně bohatý kytarista.

Keatonová dá pochopitelně přednost architektovi a zařídí, aby se s její dcerou "náhodou setkal". Dceři padne architekt do oka a začne s ní chodit. Současně se s ní náhodou setká onen kytarista a dcera s ním taky začne chodit!Takže: Máme tu dva chytré, hezké, hodné, sympatické chlapy, a dceru, která spí s oběma a ani jednomu to neřekne, protože je to pro ni moc velké trauma. V průběhu toho všeho se Keatonová neustále urputně snaží srát se svým dcerám do života ("pro jejich dobro"), a to takovým odporným způsobem, že jsem měl chuť, aby jí někdo konečně rozbil ciferník. Opravdu. To se mi fakt často nestává.

Pak se to všechno provalí, všichni začnou zvyšovat hlas ještě víc, případně plakat, Keatonová zažije první orgasmus v životě atd...

Všechny čtyři hrdinky jsou vrcholně nesympatické (mluvím o postavách v tomto filmu, ne o herečkách!) a chovají se vrcholně zákeřně k velmi sympatickým a rozumným mužům, kteří ve filmu vystupují. Nevím, jestli to byl záměr, ale pokud se některým ženám tohle líbí, nechci s takovou ženou mít nikdy nic společného. Že by se to třeba jen trochu líbilo nějakému heterosexuálnímu muži, to odmítám připustit.

A kromě toho je to velmi špatně napsané a zrežírované, samozřejmě...

5 komentářů:

 1. Je tam scena, kdy je vsechny vidis polonahy, coz se vyplati ;] Teda u Keatonove jenom v pripade, ze jsi gerontofil.

  OdpovědětVymazat
 2. 20% protoze to neni tak zabavne abych tomu dal 0%. A co se tyce nahoty, jsou tam jenom ty zabery, co jsou na zacatku traileru. Proc bych za tohle daval 150 Kc, kdyz youporn.com je zadarmo?! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Asi to bol zamer. Zda sa, ze sa to niektorym zenam fakt paci.

  OdpovědětVymazat
 4. Film ve Františkovi vzbudil emoce, to zaslouží nějaký to procento navíc IMHO.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.