1.5.07

Není dnes prvního dubna???

Ridley Scott (!) prý bude režírovat film s názvem Nottingham, ve kterém bude Russel Crowe (!!) hrát hodného Šerifa Nottinghamského (!!!), bojujícího proti zlému Robinu Hoodovi (!!!!). Bude z toho spíš Gladiátor nabo Dobrý ročník???

4 komentáře:

 1. No, to je asi jedno, protože stejně od Vetřelce to jde se Scottem z kopce...

  OdpovědětVymazat
 2. Je to dobře nebo špatně?

  OdpovědětVymazat
 3. to vicious counselor of gorgoroth> zajimalo by me, jestli jsi (s timhle nazorem) schopen z hlavy (tj. bez pouziti www.imdb.com) rict, jake filmy Scott pred Vetrelcem vubec natocil a jestli jsi je videl... Odsuzovat je strasne snadny - rozhodne snadnejsi, nez se v Holywoodu udrzet na vysluni 30 let...

  Tim samozrejme nechci nijak hajit Scottuv novy film... pokud jde o namet, tak predpokladam, ze na uvod filmu bude titulek "Natoceno podle skutecnych udalosti" ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. to crom: ne, to bych nebyl schopen, myslím, že točil něco pro televizi. Abych byl spravedlivý, tak Thelma a Louise byly taky fajn a několik dalších filmů bylo aspoň nadprůměr, včetně toho Gladiátora. Odsuzovat je určitě snadné, ale to, že se mi některé Scottovy filmy moc nelíbí, protože po Vetřelci mě trochu zklamaly, neznamená, že ho odsuzuju.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.