30.6.11

A zase do Varů!

Tak snad jenom tradiční upozornění, že letos opět vyrážím do Varů, takže zde od soboty do čtvrtka (nejedu tam na celý festival) najdete i posty o věcech, které se nemusí objevit v našich kinech (budou patřičně otagované "kviff").

Stejně jako loni vám připomínám tuto veřejnou mapu festivalových Varů, kterou si můžete přidat do svých Google Map (včetně mobilních zařízení).

A navíc upozorňuji, že své aktuální oblíbené linky a krátké výkřiky, které nepokládám za hodné blogu, publikuji v tomto RSS feedu. To znamená, že pro podobné účely nepoužívám Twitter a že si na Facebooku do přátel přidávám většinou jen lidi, které mohu označit slovem "přítel".

13 komentářů:

 1. Doufám, že sem budeš opět dávat fotky těch tvých zkurvených čoklů.

  OdpovědětVymazat
 2. anonyme, co ty seš za zamindrákovanýho chudáka, to svět neviděl :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já naopak doufám v hojný počet vyfotografovaných full frontálků které so mohou (a jistě objeví) objevit na kolonádním korzu! :)

  OdpovědětVymazat
 4. A Franto, pamatuj na své pokročilé a "přestárlé" stádium věku a adekvátně tomu přizpůsob chování v lázeňském městě. Tzn. zvolni chúzi až téměř k zastavení, u boku nech klimbat igelitku Lidl, do kapes krmení pro holuby a kachny, a na filmové představení se vybav hláškama typu: "Jó ty dnešní filmy už nejsou co bejvávaly, to biografy s Oldřichem Novým nebo Mandlovou, to bylo jiné pokoukání!" :)

  A teď vážně, užij si fesťák a jak (nedejbože) uzříš nějakou filmovou sračku, hneď sem přidej vypečenou recenzi. Tomas

  OdpovědětVymazat
 5. Ach, takže já jsem přítel! tyjo, Franto!!! Můžu ti někdy vyvenčit psy???

  OdpovědětVymazat
 6. Jestli seš opravdovej přítel, tak mu vyvenčíš něco jinýho než čokli.

  OdpovědětVymazat
 7. Irena: Pomalu, pomalu! Tak dobre se preci jen jeste nezname, abys mi mohla vencit psy!

  OdpovědětVymazat
 8. Jaká je vlastně pointa toho "karlovarského filmového festivalu", kvůli čemu tam ti lidé každý rok jezdí? Vždyť ta akce postrádá jakékoliv žánrové nebo stylové ukotvení, prezentuje se tam všechno možné, jako v dortu pejska a kočičky.

  Já chápu, že někdo má rád akční filmy a někdo horrory a někdo detektivky a někdo sci-fi a někdo dramata a někdo historické rodinné ságy a někdo dokumenty a někdo westerny a někdo od každého kousek. Ale nejde mi do hlavy, že by mohli existovat lidé, kteří mají rádi "film" bez ohledu na to, co za film to je.

  "Filmový festival" je něco jako "Mezinárodní veletrh stanových kolíků, pletacích jehlic a koktejlových napichovátek"... prostě akce, na které jsou věci prezentovány na základě vnější podobnosti ("filmovost", potažmo "jeden konec špičatý"), přestože spolu jinak nesouvisí.

  Ne, neodsuzuju to, jenom to nechápu. :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Myslím, že věk je, v tomto případě, výhodou, protože měl povinnou ruštinu, což se mu v KV náramně hodí :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Pod pojmem Fukův přítel, si vždy představím těch pár podivnejch lůzrů co chodí na akci "pokud nemáš žádné přátele přijď na grilování k fukovi" :-)

  OdpovědětVymazat
 11. point MFFKV je vicero ... nekdo tam jezdi pracovne, protoze je od fochu, pro dalsi je to tyden s kamarady, volenem, divnymi i zajimavymi filmy, polehavanim v trave, vinem ... jiny si najde jednu dve sekce a chodi na filmy z nich (a ze tech sekci je nastesti hodne). jednu doby jsme treba chodili prevazne na korejske, japonske a cinske filmy (zadne kung-fu, soudobe, romanticke i vazne ci detektivky) ... a bylo to super, jina kultura a preci tak prijemne pochopitelna.

  ale verim tomu, ze kdo ve Varech tak 2x nebyl, tezko to treba chape.

  OdpovědětVymazat
 12. Právě jsem se vrátil z hospody a tam proběhla debata na téma milionář a chuďas. Já razil tezi, aby nebyl člověk svým bohatsvým trnem, musí být bezdomovcem na hlaváku, ale aby dal zadost svému jmění, vozí mu livrejový sluha soukromým tryskáčem z francie to nejlevnější krabicové víno.

  P.S. co je to "livrejový sluha"?
  opravdu to něco znamená? Nebo můj mozek po deseti jedenáctkách

  OdpovědětVymazat
 13. štípá jako Kuba dříví, je prostě Trautenberg?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.