28.5.24

Audio recenze: Priscilla - 60 %

Věděl jsem, že je to natočeno podle vzpomínek Priscilly Presley, tudíž jsem se nedivil, že je na plátně více ona, než Elvis. Ale divil jsem se, že je film vzácně sterilní, neprovokativní, značně předvídatelný a audiovizuálně zcela standardní, jako nějaká nezajímavá televizní záležitost. Představitelka titulní role se velmi snaží, představitel Elvise nebyl vybraný moc dobře. (Ilča 60%)


20 komentářů:

 1. S tím Ilčiným postřehem v čase 6:38 teda moc nesouhlasím... Ale jinak fajn podcast.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já v tomto s Ilčou souhlasím tak napůl. Chápu, jak to asi myslela a logicky to dává smysl. Jenže tohle je čistě subjektivní a objektivně to přece nelze takhle "suše" posuzovat.

   Vymazat
  2. Co je ten zvuk v 10.38?

   Vymazat
  3. 10.38 - zvuk právě dostříhaného dokumentu o Japonsku.

   Vymazat
 2. Priscilla - 60 %
  Ilča - 60%
  Jak je to tedy s těmi procenty? S mezerou nebo bez?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čím jseš starší, tím víc mezer máš

   Vymazat
  2. Jednoducho: Ilča je bez medzery a Priscilla má krásnu čiernu medzeru..

   Vymazat
  3. Životní priorita29. května 2024 v 12:37

   Je to tak.

   Vymazat
 3. Považujem za mega redflag, ak je jedna strana prezentovaná ako "pure evil" (Elvis je biely heterosexuálny tyran, v Dune to boli zase bieli heterosexuálni psychopati s čiernymi očami) a druhá strana je vykreslená ako ňuňuňu nevinná obeť domáceho násilia s kozmickou empatiou, ktorá za nič nemôže (Priscilla) alebo v Dune to boli Palestínci s modrými očičkami, ktorí majú na srdiečku iba dobro a klimatickú zmenu a kamarátia sa aj s mega červíkmi.

  Proste ďalšia feministická sračka od feministickej manipulátorky Sofii Coppoly, ktorá pohladí srdiečko nejednému woke Pirátovi. Konečne niekto odvážny ukázal ako tí zlí biely muži týrajú všetkých a všade miliardy rokov ak nie viac..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty si chodil chcat vzdy ked Fremeni mali chvilku nabozenskeho fanatizmu a potom na konci ked zacal jihad? Akutne potrebujes urologa.

   Vymazat
  2. Drevokocur, ty si najdes to svoje plivani na bile hetero muze vsude.

   Vymazat
 4. FUka se FUrt nenaučil, že když ve vedlejší větě uvozené spojkou než není sloveso, nepíše se tam čárka. Hlavně, že s oblibou poukazuje na chyby druhých.

  OdpovědětVymazat
 5. Nějaké frontály a staré scvrklé prsy nebyly?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli nejsou frontaly, tak nendu. Vyhozeny penize.

   Vymazat
  2. Ne, ale Frank tuhle říkal, že má hezkého bobra.

   Vymazat
 6. Bude i recenze na film o manzelce Johna Lennona? Tedy az ho nekdo natoci. Harrison by na to mohl poslat penize ze zahrobi - ten sponzoroval par zajimavych filmu. Nebo Paul nebo Ringo - ty velke umelkyni take fandi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tuhle megeru ani nezmiňuj.
   Paul a Ringo jí rozhodně nefandí.
   Rozesrala Beatles.

   Vymazat
  2. Sice je to pizda, ale hezky zpiva.

   Vymazat
 7. 8/10 na MovieZone. Takže tady nám někdo lže za zády do očí!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.