31.7.21

Audio recenze: Expedice džungle [Jungle Cruise] - 60% (Host: Jakub Červinka)


Další audio posty najdete zde.

29 komentářů:

 1. Odnáším si, ze Fuka je starý a nestíhá. Taky už jsem si všiml.

  OdpovědětVymazat
 2. Nevím, jestli je horší nové csfd nebo audio modernizace Fuky... Je to asi jako srovnat koule vytržené žhavými kleštěmi nebo vyleptane kyselinou... Má někdo zkušenost?

  OdpovědětVymazat
 3. To je škoda, že už je to samá audiorecenze. Fffilm čtu rád, ale poslouchat mě to nebaví. Je to hrozně zdlouhavý.

  OdpovědětVymazat
 4. Takže František byl s Pupenem a Červem na poslední disneyovce určené primárně pro rodiny s dětmi... ehm. Nechám stranou, že čím víc tuhle podcastovou zoufalost poslouchám, tím otravnější je ta příšerná znělka. Také zvuk je tentokrát myslím ještě horší, než jaký je bídný standard tohoto pořadu, ale to by se všechno ještě dalo přežít. Co ale začíná být už opravdu nesnesitelné. Františku, když už vy dva s Pupenem neumíte mluvit, pozvěte si alespoň někoho, kdo ano, kdo vás dva trochu vyváží. Někoho, kdo dokáže formulovat myšlenky bez slovní vaty, zkomolenin, awkward pauz a zadrhávání. Červ je v tomhle snad ještě horší než vy dva dohromady. (Červe, tak co bys k tomu řekl? Eeeeh... trailer asi každý viděl eeeeh...) Tady jsem musel skončit, protože poslouchat tohle ještě dalších dvacet minut (!!), to bych fyzicky asi nedal :-(.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to hrůza poslouchat, ale podstatně zábavnější když si představíte, že protagonisté byli při nahrávání nazí a celé to proběhlo třeba během pauzy na swingers party. Ano, i s Červem.

   Vymazat
 5. Je to neobvykle, ale neda se to vyloucit.

  OdpovědětVymazat
 6. Ale ne. Ne! Neposloucám. Tohle jsem si chtěl přečíst. V psané podobě! Třeba i s chybama a spoilerama.

  OdpovědětVymazat
 7. To je lepší si pustit studio Kroměříž.
  Btw k čemu tam je ta paní?

  OdpovědětVymazat
 8. Host nas ma prilakat nebo odradit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Host má za úkol prodlužovat utrpení. A vede si dobře.

   Vymazat
  2. Host byl doufám připojen do podcastovacího studia pana Fuky (s mikrofonem za 5000) vzdáleně. Jinak je téměř jisté že Fuka s paní manželkou byli pozřeni a už žádný podcast nikdy nebude.

   Vymazat
  3. Byly doby (někdy kolem přelomu století), kdy Fuka sledoval nové trendy, dokázal je jakž takž pochopit a byl soudný v tom co dělat a co už ne. Svým způsobem byl občas průkopník.

   Fukocast je tohoto pravým opakem. Z Fuky se stal na stará kolena brouk Pytlík.

   Kdysi si ho občas někdo, kdo věděl něco o práci se zvukem a moderováním pozval na rozhovor. Ten někdo se postaral technickou a dramaturgickou stránku pořadu a František jen žvanil aniž si uvědomoval práci moderátora. A František si z toho odnesl zkušenost, že když se postaví mikrofon na stůl, připojí k Linuxu a začne se žvanit, tak vznikne něco hodnotného.

   Vymazat
 9. Kdo je Jakub Červenka?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bratranec Červenáčka. Ale přidal se k Bratrstvu kočičí pracky.

   Vymazat
 10. Neposloucham. Stojí to tu pěkně za hovno.

  OdpovědětVymazat
 11. Pokud bude jen audio, tak s tímhle webem končím.

  OdpovědětVymazat
 12. Na FF chodím hodně přes deset let ČÍST recenze, pokud by mělo dojít k úplné změně formátu na audio tak pro mě bohužel tato stránka umřela.
  Nepíšu to jako nějaký provokatér a troll, kterých je diskuse plný, ale jako jeden z běžných návštěvníků, který snad nikdy nic nekomentoval - až teď.

  Prostě a jednoduše, pár minut na přečtení hezky formulovaného textu jsem si vždy našel, ale poslouchat půl hodiny jak si někdo jen tak povídá.. to opravdu ne, to by muselo jít o opravdovou světovou yt špičku a takových kanálů jako RLM (red letter media) je hrstka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a podepisuji.Audio recenze ne. Chci zpět psané recenze

   Vymazat
 13. Ještě sem párkrát kouknu, jestli se Fuka nevzpamatoval a nezačal zase psát...

  OdpovědětVymazat
 14. Ad Indy: bez jeho intervencí by letadlo s naloženou archou doletělo do Německa a tam by ji předvedli přímo před Adolfem. WWII tak mohla skončit. Protože se do toho Indy furt montoval, začal být Belocq netrpělivý a vydupal si soukromou demonstraci na onom ostrůvku, kde se odehraje finální akt.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.