2.5.20

Paní Fuková

(Tento post není o filmu)

Včera byl první Máj, lásky čas, takže jsem se vydal k Máchově soše se psy:


Mimochodem, to vpravo je Adolf, někteří ho možná ještě neznáte.

A s manželkou:

Ano, mám čerstvě manželku. Jmenuje se Ilča (tedy občanským jménem Ilona) Fuková. Známe se rok, je z Plzně, je učitelka a je to bezva. Je to dokonce tak bezva, že to ve mně vzbuzuje jistou (velmi mírnou) depresi. Totiž:

Podobně jako asi většina lidí jsem se většinu svého života snažil najít někoho, se kým si budu dlouhodobě dokonale rozumět. A protože skutečně dokonale rozumět (v exaktně gramatickém smyslu toho slova) si nemůže nikdo s nikým, bylo to hledání ve skutečnosti o tom, aby ta míra porozumění byla dostatečně velká. Tak velká, abych si mohl říct "Jo, teď si rozumíme tak dobře, že to s jinou už líp nepůjde." Což si, logicky, nemohu říct předtím, než poznám všechny ostatní ženy na světě, se kterými bych potenciálně někdy mohl žít. Což, logicky, nikdy nepoznám... Takže to ve skutečné skutečnosti bylo o hledání někoho, s kým si budu rozumět tak dobře, že není pravděpodobné, že bych mohl potkat někoho, s kým bych si rozuměl líp. Což zní hrozně neromanticky a nikdy dříve jsem si to v hlavě takhle doslovně neformuloval, ale bylo to tak (a odvážím se tvrdit, že to tak je u většiny lidí, ať si to racionálně uvědomují nebo ne).

Ta "mírná deprese" pramení z toho, že se mi shodou náhod (nebo čeho) podařilo po 30 letech hledání "té pravé" najít ženu, se kterou si rozumím nesrovnatelně lépe než se všemi předchozími. Po 30 letech! Poté, co jsem se už skoro smířil s tím, že partnerku podle svých představ najít nemohu, neboť pokud vůbec existuje, žije někde daleko, nebo je šťastně zadaná. A už jsem to skoro vzdal. Tu depresi nemám kvůli sobě, ale kvůli ostatním lidem, se kterými se třeba kamarádím, kteří jsou z mého pohledu fajn, a kteří také hledají "tu pravou" / "toho pravého" a spokojují se s málem, protože jsou přesvědčeni o tom, že "toho opravdu pravého / opravdu pravou" nikdy nenajdou. A často mají pravdu, i když jsou třeba jejich nároky výrazně "normálnější" (a tudíž kompatibilnější s vícero exempláři opačného pohlaví), než ty moje. Neboť takhle funguje pravděpodobnost. Což je smutné.

Pravděpodobnost mi tedy přihrála Ilču (a Ilče přihrála mě). Přes Tinder. Náhodou jsme oba zadali dost velký kilometrový limit (Praha - Plzeň). Náhodou Ilča zadala věkový limit "až do 50 let" (kdyby zadala "do 49", neseznámili jsme se). Náhodou jsme stejní ve spoustě věcí, které většině ostatních lidí připadají divné až zvrácené. A nevadí nám, že se ostatní diví tomu, jaké divné až zvrácené věci spolu děláme. Například:

Na společném nákupu
Co jsem vlastně chtěl tímhle postem říct? Shrňme si to:

 1. Konečně mám paní Fukovou.
 2. Ať hledáte jakkoliv dlouho a jste jakkoliv spokojeni, z čistě matematického hlediska je téměř jisté, že pro vás někde existuje někdo lepší. Tragédie je v tom, že nemůžete vědět, zda ho někdy v životě potkáte a zda vám tudíž stojí za to dále hledat. Já už vím, že jsem našel, dál nehledám, a přál bych vám totéž, neboť je to super pocit.
 3. Pokud máte dost silný žaludek na to, abyste se probrodili hromadou sraček, Tinder funguje.


P.S: Ilča je skutečně moje první "paní Fuková", neboť ta předchozí byla "paní Fuková Hložková".

130 komentářů:

 1. Proč to neklaplo s pani Hložkovou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyfuk v jejich priorotach hral druhe az treti housle.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Když jsem tento příspěvek začal číst, tak jsem měl opravdu velkou chuť si do FF sarkasticky zarýt.
  Možná jsem v nějak romantickém rozpoložení (což se mi nestává úplně často) díky této současné době, ale během čtení mne napadlo, že to je od FF třeba upřímné vyjádření toho co právě cítí.
  A z toho si dělat srandu fakt nechci.
  Takže Františku gratuluji, že jste se spolu našli.
  :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím Františku, že tahle komunita věděla, že ses oženil dřív než ty sám. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, stejne jako komunita na Okounovi musela Fukovi vysvetlovat, ze se s nim jeho byvalka rozesla.

   Vymazat
 5. Tak to je konec FUKAFUTOKYU. Protože kdo by publikoval materiál, který natočil se svou bývalkou. :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom není problém, Fukafutokyu není nijak ohroženo změnou partnerky. Možná naopak.

   Vymazat
  2. Spis by to chtelo zmenit Fuku, aby uz to ohrozeno nebylo, a aby to hlavne bylo uz dokonceno.

   Vymazat
  3. Naopak co? Budes nanho srat este viac nez doteraz?

   Vymazat
  4. Ona mu to s pedárnou sestříhá líp.

   Vymazat
  5. Takže se můžeme brzy těšit na premiéru?

   Vymazat
 6. Mám sám déja-vu, nebo se Mistr rozepíše v čem je toto úplně jiné a odlišné než níže popsaná předchozí iterace?

  A trochu i proto, že jsme oba upřímně zaskočeni tím, jak rychle a hladce jsme se dali dohromady a jak si rozumíme v naprosté většině věcí, které vás napadnou (i v mnoha, které vás nenapadnou). Připadá nám oběma, jako bychom po každém společném dni udělali ve vzájemném porozumění a intimitě pokrok asi jako po měsíci "normálního" vztahu. Je to samozřejmě krásné, ale je to značně odlišné od toho, co a jak jsme cítili v předchozích letech svých životů ... Musím po zralé úvaze napsat, že něco takového jsem v životě ještě nezažil (aspoň ne déle než na jeden den a s žádnou ženou, u které existovala aspoň minimální šance na dlouhodobý vztah), což mě přivádí k relativně neveselému konstatování: Pokud nám to spolu nevyjde a z jakéhokoliv důvodu to skončí, tak je velmi mizivá šance, že bych něco podobného ještě někdy zažil. To je čistě matematický závěr, vycházející z toho, po kolika letech, zkouškách a pokusech mě potkalo tohle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a PRÁVÉ PROTO je úžasné, co mám teď po roce s Ilčou, že...

   Vymazat
  2. Spis se jen snazis okecat ten predchozi blabol. Nebo jsi dosel k novemu matematickemu zaveru, ze miziva sance prichazi par mesicu po rozchodu?

   Vymazat
 7. A vám se ten Pupen jako líbí, pane Fňuka?

  OdpovědětVymazat
 8. Pokud nám to spolu nevyjde a z jakéhokoliv důvodu to skončí, tak je velmi mizivá šance, že bych něco podobného ještě někdy zažil. To je čistě matematický závěr, vycházející z toho, po kolika letech, zkouškách a pokusech mě potkalo tohle.

  František Fňuka o Zuzaně Krajíčkové
  24. prosince 2014

  OdpovědětVymazat
 9. Mám tři otázky.
  1. Kdo komu napsal jako první?
  2. Znala tě předtím jako celebritu
  3. Používáš Tinder Gold?

  OdpovědětVymazat
 10. Do hajzlu. Fuko. koukej mi schválit mý komentáře! Si to tady nepíšu pro sebe. Ptal jsem se kde je film? Odpověz šmejde.

  OdpovědětVymazat
 11. Tomu tak věříme. Že 27 léta holka superlajkuje jen tak nějakýho plesnivého dědka na Tinderu. Každej ví že si bitcoinovej milionář. Majitel několika nemovitostí. Holka spíš umí počítat. A že ti zdrhla Zuzana. Tak je jasný že v porovnání s lidmi se kterými se setkávala ve Forbesu jsi byl malinká rybička.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne Fuko, v roce 2014 jsi rekl, ze si s Forbeskou rozumis v naproste vetsine veci (naprosta vetsina, to muze byt treba 99 veci ze 100). No a s Pupenem si rozumis nesrovnatelne lepe nez s predchozimi partnerkami. Pokud by to bylo srovnatelne s "naprostou vetsinou veci" tak by to bylo tech 99 ze 100. Tentokrat je to ale "nesrovnatelne lepsi", ale uz ti proste nezbyva moc prostoru k manevrovani, protoze na usecce mezi "naprostou vetsinou veci" a "nesrovnatelne lepsi" neni moc mista. Cili bud je to srovnatelne, nebo ses do toho okecavani proste jen trosku zamotal.

   Vymazat
  2. No asi tak...
   Jinak to s tím porozuměním a kompatibilitou, já nevím, když jsem byl se současnou partnerkou tak krátce jako FF s Ilčou, byl bych si ji asi klidně taky vzal (kdybychom se byli spokojili s basic svatbou) a měl jsem pocit, že jsme ti nejvíc nejkompatibilnějši dva lidé na celým světě. Teď po pár letech naprosto přesně vidím, v čem se nikdy neshodnem a co mi na ní vadí (a co jí na mně) a nedělám si iluze že to bude sluníčkový soužití a že ho nemůže nic ohrozit. Samozřejmě že leccos obětuju a překousnu abych vztah udržel, protože nejsem sebestřednej kretén, ale vnímám to střízlivě.

   Shrnutí: jsem mladší a mám o dost míň zkušeností se ženskýma než Fuka, přesto nejsem tak naivní jako on. Ale samozřejmě přeju ať jim to klape.

   Vymazat
  3. Tak Fukovi to klapat bude do te doby, nez Pupen zjisti, ze uz to dal nejde a na Okounovi nu bude vysvetleno, ze uz zase muze otevrit html seznamku. Na druhou stranu, Pupen vypada z Vyfuka vic nadseny nez vsechny predchozi partnerky, tak treba to bude mit delsiho trvani nez obvykle 3 az 4 roky.

   Vymazat
 12. Fuka 2014:
  A trochu i proto, že jsme oba upřímně zaskočeni tím, jak rychle a hladce jsme se dali dohromady a jak si rozumíme v naprosté většině věcí, které vás napadnou (i v mnoha, které vás nenapadnou).

  Fuka 2020:
  Ta "mírná deprese" pramení z toho, že se mi shodou náhod (nebo čeho) podařilo po 30 letech hledání "té pravé" najít ženu, se kterou si rozumím nesrovnatelně lépe než se všemi předchozími.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a? Pomocí dvou mých citátů jsi řekl totéž, o čem je tento můj blogpost, gratuluji.

   Vymazat
  2. Pomocí dvou citátů jsem řekl, že si tvůj citovaný článek z roku 2014 a tvůj citovaný článek z roku 2020 vzájemně odporují.

   Vymazat
 13. Už se těšíme na malý Fukátka

  OdpovědětVymazat
 14. Je rozvedená? Má děti? Je jí 27?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud je to svobodná sedmadvacetiletá bezdětná učitelka, tak chudera vůbec netuší, do čeho jde. Amen pravím vám, jediná kompatibilní partnerka pro Fuku je v této chvíli rozvedená matka dvou dětí, která umí vařit. Podstatné přitom je, aby její děti byly ve věku 10-12 let a viděly ve Fukovi svůj herní vzor. Jedině tak by to mohlo fungovat.

   Vymazat
  2. Moje manželka to vidí podobně.

   Vymazat
 15. Franto, nemej depresi kvuli ostatnim, vtesina lidi neni sociopaty, kteri zamrzli ve 12-16 letech, kdy se kazde leto osudove a navzdy zamilovavali. Ilona Hrubesova se bohuzel ukvapila a az ji za par mesicu/let zacnou tikat biohodiny - a ony zacnou - zjisti, ze s ditetem kalendarniho veku >50 a biologickeho >75 opravdu neni rozumne porizovat rodinu a bude dalsi rozvod, buleni, html seznamka a dalsi osudova laska, ktera bude zrovna tak zoufala, ze ti na par mesicu da... Tak nelituj ostatni, zatimco okoli lituje tebe a tve partnerky.

  OdpovědětVymazat
 16. Já Frantu nelituju. Leda že by dodal svůj film. I kdyby to byla strašná sračka. Stejně bych si Franty vážil že dodržel slovo/slib a zachoval se čestně.

  OdpovědětVymazat
 17. Congrats! A nech je to happy end a nie prequel k nejakemu hororu ;-)

  OdpovědětVymazat
 18. Franto ja vedel uz davno ze potrebujes ucitelku ktera je zvykla starat se o male deti.

  OdpovědětVymazat
 19. Stále zůstaneš můj No.1 nejoblíbenější český homosexuální recenzant filmů!

  OdpovědětVymazat
 20. Do Tinderu bych nešel... neboť jsem četl Nesboa...

  OdpovědětVymazat
 21. Dávám tomu 2 roky, maximálně 3, potom té buchtě dojde, že s Františkem není k vydržení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Respektive pak uvěří, že opravdu děti nebudou.

   Vymazat
  2. Na rozdiel od FF ty si sa sekol :-)

   Vymazat
 22. Odpovědi
  1. Bille, FUKUAOVÁ. Jak dlouho to budu opakovat!?

   Vymazat
 23. Ahhh, ZČU, moje alma mater. Copak tam paní Fuková učí?

  OdpovědětVymazat
 24. Úplnej Dicaprio.. Ten taky nebere nic na 25 let. :D Ale gratuluji. Paní je o rok mladší než já.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic nad 25 - je jí 27...ehm....

   Vymazat
  2. Bez ironie gratuluji. Na druhou stranu samozřejmě vím, jak tyhle krásné fráze o tom, jak si rozumíte, jsou naprosto irelevantní. Za 3 roky to může být úplně jinak. Ale zase člověk asi nesmí bejt moc velkej cynik, že. Jinak by to už dávno vzdal. Tak držím palce.

   Vymazat
 25. Proboha, vy neznáte tuhle jednoduchou optimalizační úlohu pro podmínky skutečného světa? Proč pustit k vodě přesně 37 [% z možných za celý život] partnerů

  OdpovědětVymazat
 26. Budou fullfrontaly, nebo si musíme vystačit s těmi Jituščinými???

  OdpovědětVymazat
 27. Jeeej dalsi diel zenakologie. Neviem ci niekedy najdem odvahu doma navrhnut take uzasne uchylne veci, asi moj zivot zostane nenaplneny.
  Sorrka ze som to precital az teraz, ale Fukove texty za najlepsie citaju pri rannom srani.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslel při ranní masturbaci..

   Vymazat
  2. Fuka sice pravidelne postuje nejakeho mladeho chlapca ale na honenie to zase neni.

   Vymazat
 28. A byl tentokrát Anonymní na svatbě?

  OdpovědětVymazat
 29. Fuka porad nepochopil, ze si z nej uz vsichni jenom delaj srandu a porad se snazi na FFFilmu publikovat vazne mineny clanky. Koukal treba nekdy v posledni dobe na bulvovny? Asi ne.

  OdpovědětVymazat
 30. Gratuluju Františku!

  Nevím jestli jsem sám, ale první co se mi vybavilo při čtení této recenze na nový film je někdejší (500) Days of Summer... Tak snad to dopadne lépe!

  OdpovědětVymazat
 31. Gratuluji, Františku! Děkuji za pozitivní a optimistický post.

  A přeji vám oběma vše nej do společného života. V Plzni nám paní Fuková bude chybět. Snad se k nám na předměstí Prahy někdy přijedete s dětmi podívat.

  OdpovědětVymazat
 32. Ferko, ale ešte si mohol vytlačiť obrazovku s tvojím profilom na Tinderi, aby sme videli s čím si uspel.

  OdpovědětVymazat
 33. Velka gratulace Frantisku! At vam to obema vyjde!

  OdpovědětVymazat
 34. Franto! Dodržuješ s tím chlapcem z Tinderu 1.5 metrové rozestupy při sexu? Registrované partnerství s sebou přináší velkou zodpovědnost! Jinak vám to zase zakážou.

  OdpovědětVymazat
 35. Přiznám se že ne všem věcem v článku a logickým vazbám mezi nimi jsem porozuměl. A graf si na to malovat nebudu.

  Připustíme-li že evolučním účelem dlouhodobých heterosexuálních vztahů je založit rodinu a vyvést děti, tak jsi Františku ve svých 51 letech udělal někde nějakou velkou chybu.

  Jinak screenshot tinder profilu paní učitelky bude mít u žactva jistě odezvu.

  OdpovědětVymazat
 36. Do pamětí pro potomky: Dne 1. května Ilona F. vystoupala k Máchově soše s dvěma čivavami na vodítku, funícím seniorem za zády a pocitem, že se její představy o šťastné rodině změnily k nepoznání.

  OdpovědětVymazat
 37. Gratuluji. K tématu si pusťte Xindlovu Lásku v housce, zpívá o tomtéž - vítězem je miss kompromis. Strašně depresivní písnička.

  OdpovědětVymazat
 38. Franto, podle čeho vlastně cenzuruješ ty komentáře? Marně čekám na ten svůj.

  OdpovědětVymazat
 39. Já si myslím, že Ilča nezadala věkový limit "až do 50 let" náhodou a že ve tvém autisticko-matematickém modelu lásky chybí některé důležité proměnné. Hlavně neměj depresi kvůli ostatním lidem. The joke is on you.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Náhoda tomu chtěla, že zapnula svůj radar na strejdy přes 50 s dosahem až do Prahy.

   Vymazat
 40. Tohle neni spravedlivý.
  Vždycky je tu strašně optimistickej post rozebírající jak se seznámili a adorující to nesmírné porozumění.
  A nikdy jsem tu neviděl nějakej depresivní, kterej by rozebral, proč se rozešli a kvůli čemu si rozumět přestali.

  Jak k tomu my tepláci přijdem?
  Mistrovi by se navíc mohla hodit naše zpětná vazba, takže je sám proti sobě a může opakovat stejné chyby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co treba tohle? https://www.fffilm.name/2014/07/cervenec-2014-dvojnasobna-davka-emoci.html

   Vymazat
  2. To je malo. Ke kazdemu clanku o seznameni a temer 100 % porozumeni musi nasledovat prispevek o tom, proc to nevyslo. Kde je takovy prispevek o Zuzane Krajickove, no?

   Vymazat
  3. Skvělý postřeh. Franto když tolik pohrdáš facebookem instagramem a nutno říct že oprávněně. Proč se chováš potom úplně stejně jako ty mrdky tam co představují svůj život z té nejlepší stránky jako v nějaké reklamě. Já jsem například měl Zuzku rád. Tak co se stalo? Chceme tu depresivní část.

   Vymazat
 41. Ale Franto! Takhle dojatě jsi slintal, i když sis našel Forbesku, a všichni víme, jak to dopadlo. A to ses před ní chtěl dokonce blejsknout tím, že natočiš film, o kterým teď odmítáš komunikovat. Takže klid, za pár měsíců bude po idylce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ted je mira porozumeni tak 85 procent, ale Fukokotokyu bylo ve sve nejlepsi verzi na 60 procentech a pro vydani je treba, aby bylo skvele na 80 procent alespon. Z ciste matematickeho hlediska po pul desetileti podrobneho pozorovani mohu konstatovat, ze mira porozumeni s Pupenem bude na casove ose pozvolna klesat, od jisteho bodu exponencialne a Fukafutokyufuroce2015 bude porad pod 60 procenty a v prioritach za hrama pro deti a tridenim karticek vetrelcu.

   Vymazat
 42. Možná se "tajemství souznění s vysokoškolačkou před třicítkou" skrývá v těchto slovech jistého myslitele.

  Skutečný problém naší doby spočívá v tom, že tisíciletý princip poskytování sexu výměnou za manželství a celoživotní péči přestává fungovat. Přibývá mužů, kteří preferují masturbaci u počítače před sváděním živé ženy. Dívky tudíž nejsou v situaci, kdy by mohly zájemce odmítat. V některých segmentech sňatkového a sexuálního trhu to nabývá až téměř tragické podoby, např. mezi mladými vysokoškoláky, kde je navíc žen téměř o polovinu více než mužů.

  (celý článek má trochu jiné téma - https://petrhampl.com/obtezovani)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hampl :D :D :D Tak to jo, to je seriózní zdroj.

   Vymazat
  2. Jsem línej číst článek celej, ale ten úryvek je naprostá hloupost.

   Vymazat
  3. To psal nějakej 16ti letej zmatenej mamlas, ne?
   .....
   "Publikováno jako analytický komentář Institutu Václava Klause č.47"
   Jo aha, tak tim se vše vysvětluje :D

   Vymazat
  4. Ano, toto je opravdu skutečný problém naší doby...

   Vymazat
 43. Franta + Ilona = VSL

  OdpovědětVymazat
 44. Tak dobře. Máte mé požehnání. Pokračujte.

  OdpovědětVymazat
 45. Mně to prostě pořád nesedí.

  Se Zuzanou Krajíčkovou si FF rozuměl "v naprosté většině věcí, které vás napadnou (i v mnoha, které vás nenapadnou)". Ok, dejme tomu.

  Ale co může být "nesrovnatelně lépe" než "v naprosté většině věcí, které vás napadnou (i v mnoha, které vás nenapadnou)"? Nic takového není, čistě matematicky, možné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nerozebirej to furt. Dej vedle sebe fotku Pupena a Zuzany. 9 z 10 chlapů swajpne doprava. Jako k Zuzaně. Jenže Franta to posral s tím filmem. To je celej problém. Ta holka nechtěla žít s tím cejchem že má po boku neschopnou nulu. Jestli mi tenhle koment Fuka schválí tak posílám stovku

   Vymazat
  2. Ale no tak, nemusí se jednat o stálou aritmetickou posloupnost 0-100 ne?
   Příklad: zdědil jsi peníze po zemřelé babičce a a mohl sis najednou koupit naprostou většinu věcí, které tě napadly.
   Později jsi ale vyhrál jackpot v loterii a mohl si koupit nesrovnatelně víc věcí než předtím.
   Prostě se měřítka mění v čase.

   Vymazat
  3. Asi jako "předpřipravený", "nejdokonalejší" nebo "nejzákladnější". Lidi toho nakecaj..

   Vymazat
  4. No to máš takto:
   Keď si s prvou budem rozumieť v 99 % vecí a s druhou v 99,9 %, tak je to, isteže, iba o necelé jedno percentíčko viac. Ale zober si to tak, že veci, v ktorých si nebudeme rozumieť, išli dole z 1 % na 0,1 %, a to je DESAŤKRÁT MENEJ. Namiesto desiatich vecí, v ktorých som si s prvou nerozumel, je už iba jedna. A to, iste uznáš, už možno označiť ako "nesrovnatelně lépe". Desaťnásobne :-)
   Toľko k čisto matematickým možnostiam.

   Vymazat
  5. Ja chci jen reagovat na prvni odpoved. Ten muj podobny prvni post o trosku vys jsem psal ja, tento post s vicemene stejnym obsahem jina osoba. Tudiz ja to furt nerozebiram, rozebira to nekdo jiny, protoze je to proste vtipne, jak Frantisek jeste dodnes nezjistil nejakou podstatu dobrych vztahu a kazda nova holka je ta nejlepcejsi.

   Vymazat
  6. A Pupen ma byt jako jackpot v loterii? Dekuji, nechci...

   Vymazat
 46. Franto, mohla by to být tvoje dcera. Ale tak proti gustu, že? ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pani tchyne (ktere to na fotkach ze svatby mimochodem velmi slusi) je snad jeste mladsi nez nas tvurce casosberneho dokumentu mam dojem?

   Vymazat
  2. ??? Pani tchyne se svatby vubec nezucastnila, byla doma v Plzni.

   Vymazat
  3. Ano Frantisku. My jsme fotky ze svatby (z balkonu) videli a vime, ze tam zadna tchyne nefigurovala. Rika se tomu sarkasmus.

   PS: Jiste se cely zivot tesila, az jeji dcera bude ve svatebnich satech. Jaky byl duvod, ze byla doma v Plzni?

   Vymazat
  4. Jeden mi napadá. Ale neprošel by schvalovacím řízením.

   Vymazat
  5. Se sarkasmem a ironií na Františka nechoďte, tomu on, jako každý asperger, nerozumí. Musí mít vše exaktně dané. Ale je vtipné, jak se na každou takovou ironickou poznámku snaží ve zcela vážném duchu odpovědět. Takže vlastně ano, se sarkasmem na Františka choďte.

   Vymazat
 47. Ok, a kolik uplave Ilča bazénů?

  OdpovědětVymazat
 48. No já bych radši neříkal hop, dokud... Ale jinak gratulace k prchávemu okamžiku štěstí ;)

  OdpovědětVymazat
 49. A o svůj tinderový profil se nepodělíš?

  OdpovědětVymazat
 50. Fuková... Fukaová... Fukaková... Fukakaová... Kdo se v tom má vyznat?

  OdpovědětVymazat
 51. František - prečo vlastne (opäť) svadba?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože důchod se blíží a někdo ti musí měnit plíny, když nemáš děti, psi nemaj ruce.

   Vymazat
 52. Už i učitelky dělají divné a zvrácené věci? Já myslel, že jenom chlastají, holt jsem stará škola:).
  Hádám, že podle tý matematicko-filosofický dedukce to bude za 30 let ještě lepší a zvrácenější:D

  OdpovědětVymazat
 53. Pořád nevím jakého efekti chtěl Franta dosáhnout tím že nám představil svou aktuální manželku. Zda v nás chce takhle metarafinovaně vzbudit závist nebo lítost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl odvést pozornost od nepřítomných recenzí. A ... povedlo se.

   Vymazat
 54. vy hovada, děláte, jako byste to sami během svého života několikrát nezažili (a ty, kteří to nezažili, lituju, něco podstatného jim chybí). život je boj a je to o tom, jak dobře to dáváš. takže Frantovi good luck, ať je to nej...

  OdpovědětVymazat
 55. Franto gratuluji, jednou jsem vás potkal ve městě a vypadal jsi spokojeně. Nejsem takovej ten typ, co se hned hlásí ke každému, koho zná od vidění, ale třeba ti to udělá radost.

  OdpovědětVymazat
 56. Tak co, už jste po/do-honili, tepláci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jo tyvole. Hoďte už někdo na toho Fuku & Fukakaovou roušku.

   Vymazat
 57. Zdravím, Františku. Co říkáš na podobnost tebe a tvé nové manželky? Ověřoval sis, zda nejste příbuzní? https://imgur.com/cGxvbrD

  OdpovědětVymazat
 58. Tak vzhledem k tomu, že příbuzní byli evidentně už Františkovi rodiče, je celkem jedno, koho nebo co si to vlastně vzal za ženu/muže, cokoliv.

  OdpovědětVymazat
 59. Franto, přečti si kmihu Algoritmy pro život (https://www.melvil.cz/kniha-algoritmy-pro-zivot/), tam je (kromě jiného) pěkně popsané, kdy se vyplatí hledat dál - jedná se o tzv. problém výběru sekretářky (https://en.wikipedia.org/wiki/Secretary_problem), který se dá samozřejmě aplikovat i na manželku...

  OdpovědětVymazat
 60. Sympatická slečna. Taky bych chtěl na Tinderu ulovit nějakou nerdku. Ale zatím se mi to nedaří. Nejspíš budu muset taky rozšířit okruh až na Plzeň :-)

  OdpovědětVymazat
 61. Doporučuju zhubnout, pak nebude věkový rozdíl tak patrný. Jde to snadno. Low carb.

  OdpovědětVymazat
 62. Franto, a co když u ní přece jen objevíš nějakou obzvlášť ohavnou vlastnost, které sis kvůli své umanuté, chladnokrevně vypočítavé zoufalé touze nezůstat sám dříve nevšiml? Namátkou, co když nemá ráda filmy anebo nedůvěřuje operačnímu systému Android? Anebo ti zatrhne psaní tohohle blogu? Hodně štěstí. :)

  OdpovědětVymazat
 63. Gratulujeme a těší nás, že se František podělil o tak významnou životní událost. Popis jeho pocitů mi připadá naprosto upřímný. Ráda bych si přečetla o seznámení a svatbě z pohledu novopečené manželky. Zvládla by to Ilča?
  Těšíme se taky na podobné články o potomstvu, které by vzhledem k věku Ilči mělo brzy přijít.
  Pohled na filmy od člověka s rodičovskou zkušeností může dát recenzím další rozměr, který mi občas u Františka chybí.
  Hodně štěstí a užívejte zamilovanosti!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim, ze neni problem se s Ilonou Fukovou nejak spojit a zeptat se ji. Ale blogovat myslim v nejblizsi dobe nebude :)

   Vymazat
 64. Recitoval jste básně, koupal se s ní v lomu, vozil ji v džípu, prováděl jste ji po zámku plném romantických svíček ???
  Jak si představujete lásku dospělých až starých lidí v roce 2019 ?

  OdpovědětVymazat
 65. To by mě zajímalo, jakej věkovej limit jsi zadával ty ;)
  Jinak gratulace a i když první svatbu jsme měli nastejno, s druhou jsi mě předběh. Ale možná tě ještě dorovnám... takže ten váš věkovej rozdíl mě naplňuje optimismem, děkuju za to.

  OdpovědětVymazat
 66. Sedmadvacítka z Tinderu je zajímavý fenomén. Měl jsem tu čest 2x. Nicméně nerezultovalo to v obdobný výsledek. Což je dobře a zejména pro ně.

  Na rozdíl od ostatních diskutujících nemám potřebu si na celé situaci brousit ostrovtip. Snad víš, co děláš, snad to ví i ona a držím palce.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.