28.9.13

Krátce z politické kultury

Od dnešního rána jitří celou českou internetovou scénu rozhovor s Martinem Stropnickým, který jako hlavní zpráva dne vyšel na nezávislém portálu iDnes.cz. Pozdvižení by jistě nabylo zcela jiných rozmětů, kdyby čtenáři znali původní verzi článku, tak jak vypadala předtím, než prošla cenzurou a razantními úpravami, které zcela změnily její původní smysl!

Původní verze rozhovoru již bohužel není k dispozici, ale FFFILMu se podařilo pořídit aspoň screenshot jejího nadpisu a úvodu:


12 komentářů:

 1. Trapné. Tohle je FFFilm a ne žádnej kompost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarmile vole, TOHLE je kvalitni metahumor, byl to umysl, ze, prosim..

   Vymazat
  2. Kurva, co to sem teď leze za buzny? Jarmile vole, Hynku, Viléme... jděte do hajzlu. Zvlášť jarmil čtvrtkilo - vyhul a nezacláněj, ty blbečku z děcáku.

   Vymazat
 2. Zlomek z původního textu: Potom mi zavolala paní Věra Jourová, že by se mnou Andrej Babiš rád mluvil, pozval mě na večeři a začali jsme se scházet. Trvalo to až do června, než jsme se zasnoubili. Je to krok, který nebudu opakovat s nějakým jiným mužem. Neuznávám promiskuitu. Vsadil jsem na ANO a Krtečka.

  OdpovědětVymazat
 3. velmi zajímavé, ne že by mě úplně zajímala politická scéna, ale jestli k tomu může vznést nějaký dotaz, tak: BUDE RECENZE NA GTA 5?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a co na tom chces jako recenzovat? je to ptakovina pro deti, takze od franty krasnych 90% (je tam malo robotu)

   Vymazat
 4. Očekával bych zde ostřejší humor. Tato paprika nepálí.

  OdpovědětVymazat
 5. Člověk tady čeká na Jedlíky, Donšajny, Gravitaci a místo toho se dočká 20-ti vteřinový úpravy obrázku v v Malování. Spirála se roztočila. Bulvovný klesá, Franta tak dává míň článků. Takhle ale stoupat nezačne...!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.