3.12.09

Jsem vizionář!

Buď jsem vizionář nebo se hollywoodští producenti řídí mými radami. Jak jinak si vysvětlit, že jsem v roce 2003 v jednom minirozhovoru k Terminátorovi 3 odpověděl takto:

Otázka: "Tipnete si, o čem bude čtvrtý díl Terminátora? Co byste jeho tvůrcům radil?"

Moje odpověď: "Aby byl ve čtyřce Arnold kompletně digitální. Ušetří se tím peníze a herecký výkon se rozhodně nezhorší."

8 komentářů:

 1. Pokud vím, tak Arnolda udělali digitálního, protože měl guvernérské povinnosti a ne proto, aby se ušetřilo. Takže se nepokoušej o vtip Franto.

  OdpovědětVymazat
 2. coz nic nemeni na vtipnosti srovnani 'hereckeho vykonu' :)
  od arnieho mam rad filmy, kde role odpovidaji jeho hereckym schopnostem - barbar a robot :D

  OdpovědětVymazat
 3. pro anonyma: *facepalm*

  OdpovědětVymazat
 4. a bude to stale horsi Frantisku, takova je asi doba, pracuji v nadnarodni firme a uz kolikrat se mi stalo, ze muj vyrok dejme tomu na mitinku, o kterem jsem si myslel, ze pod tihou jeho absurdnosti (nikoli nutne vtipnosti) musi pul mistnosti lehnout zachvatem smichu na zem, byl zcela vazne prijat, diskutovan a leckdy i oznacen za konstruktivni; anebo to z jejich strany byl projev nejakeho hodne sofistikovaneho humoru, na ktery ja nemam ...

  OdpovědětVymazat
 5. No, pokud vím, šéf efektů k nepovedeným průjmy Terminator: Salvation někde řekl, že těch pár záběrů na Arnoldův ksicht na Kickingerově těle je stálo víc než kdyby tam Arnold účinkoval osobně (a Arnold tam ani hrát nechtěl, guvernér neguvernér)

  Arnold je jedním z filmovejch bohů. Jeho filmy tak do roku 1994 mám rád defakto všechny bez výhrad a mám rád Arnolda, byl namakanej a měl charisma neporazitelnýho drsňáka se smyslem pro černej humor a hlášky. Jasně, asi by ho nikdo neobsadil do Hodin nebo Pokání - ale koho tyhle příšerně nadutý umělecký výkaly baví anyway? ;)

  OdpovědětVymazat
 6. "šéf efektů", ty si vidlák.

  OdpovědětVymazat
 7. "šéf efektů" ROFL!!!

  OdpovědětVymazat
 8. rad bych si precetl vice recenzi od sefa efektu...

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.