23.5.09

This is fucking distracting!

And worst of all, they are eating all our sand... TRANSFORMINATORS!

UPDATE: Ještě více distractng je tento trailer na film Jménem krále, který kupodivu není remakem tohoto od Uwe Bolla...

UPDATE 2 (odpověď na dotaz v komentářích): Ta hudba v tom českém traileru je z traileru na Pána prstenů: Dvě věže, což je mírně upravená hudba ze soundtracku Rekviem za sen.

8 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. o, jo, jo - presne takhle nejak si predstavuju, ze mel puvodne vypadat nazev a trailer noveho Terminatora. Jenze pak to McGmu prislo blbe (nebo se studio nechtelo soudit) a tak to chudak musel pretocit :o). Moc pekne.

  OdpovědětVymazat
 3. hh zerou nam vsechen pisek...ja nemuzu

  OdpovědětVymazat
 4. Vy se v tom vyznate; z ceho je ta hudba z Kanyzy? A je to cista kopie nebo "inspirace"?

  OdpovědětVymazat
 5. Anonym:zkus si na youtube vyhledat "requiem for a tower makes everything epic" :)

  OdpovědětVymazat
 6. requiem for a dream je už trošku "přezneužívaný" trailerový podkreslovač. každej druhej seriál ho používá a to že byl i ve dvou věžích jsem si neuvědomil, jdu se podívat:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ta hudba je z poslední doby známá hlavně z traileru na šílenou věc s tou raketou jak letěla zažehnout slunce :), myslim že se to jmenovalo sunshine, nebo tak nějak. Ve dvou věžích sem to nepostřehl ..

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.