4.6.24

Audio recenze: Mizerové: Na život a na smrt [Bad Boys: Ride or Die] - 60 %

Děj je naprosto náhodný a zcela dementní, "kamarádské špílcování" je po těch letech už hodně ohrané, ale skoro pořád se tam něco šíleného audiovizuálního děje, takže nuda není. Jen je nutno podotknout, že Michael Bay ty audiovizuální šílenosti zvládal realizovat lépe, i když jich nepoužíval tolik. (Ilča 60 %)


23 komentářů:

 1. dneska se mi teda líbil spíš pohled franty, ilča mi přišla trochu mimo, ale je pravda, že v době prvních mizerů jí byly asi 3 roky, tak to prostě asi vnímá trochu jinak, no

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se nezdá ten zvuk v čase 5:08 radši jsem to potom vypnul.

   Vymazat
  2. To byla tzv. vaginální flatulence. Stává se to u jógy, p*ání a při sledování filmů s Hřebíčkovou.

   Vymazat
 2. A je to tu zas.. Kvér v ruke má biely heterosexuálny potetovaný muž pôvodom z Tel Aviv a nevinné obete útlaku sú dvaja čierni Palestínci v obleku. A pritom existujú jasné dôkazy, že minimálne ten v strede je hyper agresívny a rád rozdáva facky na povel.

  OdpovědětVymazat
 3. Netuším, jestli jsi Františku tak mladý, že jste se to pořádně nenaučili, nebo tak starý, žes to zvládl zapomenout. Ale věta že jsem se právě vrátil a pan prezident mou demisi přijal žije jen v tvé fantazii, padlo tam že právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky. Mohu vám sdělit, že pan prezident všechny mé návrhy přijal. Thank you Steven... you´re welcome Calvin.

  OdpovědětVymazat
 4. Ať Ilča prosím nechrochtá na mikrofon! Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivča přece...paní Finková.

   Vymazat
  2. Pardon, Iveta.

   Vymazat
  3. Nam s manzelkou se chrochtani naopak libi a radi bychom poprosili jestli by mohla obcas zavrcet civava.

   Vymazat
  4. Ja bych na druhou stranu ocenil, kdyby cely dil bylo jen chrochtani. Dekuji Jenda Cunik

   Vymazat
  5. Nanozlytě!

   Vymazat
 5. Při cirka 6 spoileru z trojky i čtyřky mizerů, jsem tento Spoilcast vypnul. Nemohu se ubránit dojmu, že spoilery sázíte vyloženě schválně. Naprosto neuvěřitelné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jim tu radost nekaž, vždyť Fuka nic jinýho než vyzrazovat spoilery neumí. O Ivaně ani nemluvím, tam je pusto a prázdno.

   Vymazat
  2. To je pravda, no. Tak to holt jen nebudu poslouchat. Ivana je úplně mimo, to je pravda. Ta by měla sledovat maximálně tak Přátelé a Nemocnici na kraji města :-D

   Vymazat
  3. To určitě sleduje. Ale tajně, aby si nepokazila image cool filmové podcasterky a influen-dcerky.

   Vymazat
  4. Jste trapny s temi hejty.

   Vymazat
 6. Mně se zdá, že Bad Boys Blue byli mnóóóhem dál a lepší. Ve všem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavost: v Bad Boys Blue svého času působil jistý Jan Eric, rodným jménem Jan Machálek. Spjat dále s projekty Chyp-notic nebo Support Lesbians - nikoliv Lesbiens, na to pozor!

   Vymazat
 7. fuko nebuď zlej
  buď raději gay

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád, že nám kombinace umělé a lidské inteligence umožnila se obohatit tímto skvostem.

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.