1.11.22

Audio recenze: Rimini - 70%

Pokud jste trochu na art a trochu gerontofilní, tak budete z této pomalé ultradeprese v sedmém nebi.


7 komentářů:

 1. Nope.. Ale Ilča jemne nadhodila tému rimmingu, na ktorú rád nadviažem. Poznáte test sexuálnej orientácie pomocou tzv. "špinavého jablka"? Citujem: "Žena si po velké potřebě zasune do konečníků kousek jablka a pak tento kousek vytlačí muži do úst. Pokud muž jablko sní, je jasné, že se ženy neštítí a je heterosexuálně orientovaný. Pokud test s jablkem odmítne, nebo během testu jablko vyplivne, je jasné, že je to latentní gay."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není test sexuální orientace, ale silné nebo slabé imunity (podle toho, za jak dlouho muže odveze záchranka s hepatitidou A).

   Vymazat
  2. ty jsi hroznej trapák s jabkem v zadku aka g8

   Vymazat
  3. Pan Liska si opakovane pry nechava od muzu i zen kalet do ust, aby overil, zda je nebo neni gay. Takze ma tento test dokonale overeny na sobe. Vy, co s tim nemate zkusenosti, byste to nemeli komentovat.

   Vymazat
  4. Anonymní Nr. 3 - Takže s tým máš skúsenosti, keďže to komentuješ? Btw. som len posol správ - "Don't shoot the messenger" napísal Shakespeare (knihu som nečítal)..

   Vymazat
  5. Zastřelit nositele nevyžádaných zpráv je naprosto na místě.

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.