19.11.22

Audio recenze: Zkouška umění - 80%

Nejzábavnější český dokument za mnoho posledních měsíců. Lhostejno, zda záměrně. Projděte křovím!


17 komentářů:

 1. Take citite to napeti, az Fuka schvali prvni komentar, i kdyby to byl treba Liska a jeho trapny nehumor?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Páni gaylordi, zrejme došlo k nedorozumeniu.. Mojim cieľom nie je zabaviť vás, ani vám vyvolať príjemné pocity. Nezamieňajte si prosím moje hlboké myšlienky s trápnym nehumorom!

   Vymazat
  2. Je to drama. Prve tri dni noveho podcastu sem radsej ani nechodim.

   Vymazat
  3. Je to bozi, ta volnost a necenzurovany internet v podani bojovnika proti internetove cenzure Fuky. Hned mam chut naskocit na jeho instanci Mastodonu a nechat se Fukou moderovat!

   Vymazat
  4. Necenzúra je naivný utopistický sen (ideál). Nakoniec aj Elon Musk pochopil, že vždy sa nájdu Anonymní kokoti, ktorí ťa donútia moderovať diskusiu - čo Anonymní kokoti pochopiteľne vnímajú ako cenzúru..

   Vymazat
  5. Komentarovy vlacik nezastavuje. Choo choo!

   Vymazat
  6. Obhajoba ceny pro nejtrapnejsiho a nejnevtipnejsiho Slovaka na zemi bude velmi jednoducha pro soucasneho viteze.

   Vymazat
  7. Kokotismus, citujem: "postihuje podstatnou část populace a přitom většina kokotů ani v nejmenším netuší, že jsou kokoty!" To není vtip priatelia, to je krutá realita..

   Vymazat
  8. A co je teda tvojim cielom? Mít pocit, že někoho tvoje výplody zajímají? Ne, opravdu to tak není, nezajímají nikoho a už vůbec ne Františka. Ten je pouští je jenom proto, že k němu nejsou kritický (nebo možná aby nás sraly).

   Vymazat
  9. Jaci pratele Lisko? Ty nemas zadne pratele a kamarady.

   Vymazat
  10. Asi myslel Frantu a Ilcu. Akurat Ilca nerozumie po Slovensky (pritom taka rozhladena zena) a Franta by nas mozno prekvapil otazkou, kto/co je Liska?

   Vymazat
  11. Ja jsem byl jednu dobu presvedcenej, ze Liska je nejake Fukovo alter ego a dela si z nas #humor jak tehdy na Mamedii. Ale tohle by bylo trapny i na Fuku.

   Vymazat
 2. Přijímačky na akády se nezměnily už asi 50 let viz. výborný film "nikdy neodvracej zrak" doporučuji k zhlédnutí, spousta vepřového tuku a kozí srsti, případně dvoustovek hřebíků, sem tam nějaká ta gasskammer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ten film, v ktorom nacista posielal Židov a mentálne znevýhodnených občanov do komory, aby nakoniec zistil, že jeho dcéra čaká dieťa so Židom?? A Tom Schilling je vždy suppa - mne sa s ním najviac páčil miniseriál Unsere Mütter, unsere Väter..

   Vymazat
  2. Jawohl, rote bleischtif, blaue bleischtift.

   Vymazat
  3. Líška tady spoiluje filmy ani nemrkne, odporná zrůda. Jednou vlezl na umělecký film a musí se tím všude chlubit, aby nikdo nepoznal, že je to jinak kulturní nevzdělanec z pustého Východu.

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.