24.6.21

Audio recenze: Moucha v kufru (Mandibules) - 60%


Další audio epizody jsou zde, nebo hledejte "Fukocast" ve vaší oblíbené podcastové službě.

30 komentářů:

 1. Nejde mi otvoriť anchor.fm, tak si aspoň otvorím iné fm [odporúčam DroneZone, DefCon, Lush, SpaceStation, DeepSpaceOne, GroveSalad] a zadefinujem FFMačku:

  Predstavte si verejnú diskusiu na webe (blogspot), na ktorom je nainštalovaný LUA skript s prvkami umelej a ľudskej inteligencie. Ten používa funkcie rádioaktívnej knižnice Chernobyl.lib tak, že tesne po pridaní nového článku je 50% pravdepodobnosť, že do diskusie prispel nejaký gaylord s malým penisom alebo feministka s veľkým penisom. Užívateľa sa však skript snaží zmiasť informáciou, že v diskusii nie sú žiadne komentáre (shame on you!).

  Podľa princípov kvantovej mechaniky sa diskusia nachádza v superpozícii dvoch stavov "žiadne komentáre" a "do diskusie prispel teplák alebo tepláčka". Z toho vyplýva, že aj celá sústava (webstránka, skript, programátor, tepláci) by sa mali nachádzať v superpozícii týchto stavov.

  OdpovědětVymazat
 2. Ziadne take, raz mi ta desiva zvucka stacila.

  OdpovědětVymazat
 3. F&#k anchor.fm, vypočul som si všetko na google podcasts... Zrejme ma anonymní a Diskuter zožerú za živa (i don't care), ale za mňa well done! My, latentní dyslektici, ktorí pri čítaní knihy trpíme rovnako ako pri behaní, uprednostňujeme audio/vizuálne zdroje informácií - koniec koncov preto pozeráme filmy a nelistujeme v spotenej knihe z knižnice.

  Trochu ma zarazilo, že ruka s tetovacou značkou I(lona) je väčšia a chlpatá a naopak ruka s tetovacím označením F(františek) je menšia a oholená - ale našťastie ste to vysvetlili. Inak si šibal prefíkaný, lebo I je rafinované písmeno, ktoré sa dá plakticky dotetovať na celú abecedu, kdežto F obmedzuje na P, R a B - takže prípadný rozchod nebude vyžadovať odstraňovanie červenej farby.

  A dobre sa s drahou dopĺňate - nesúhlasí snáď so všetkým, čo povieš a som rád, že opravuje chybičky (áno, rok 18xx je 19. storočie).

  OdpovědětVymazat
 4. Tak nějak .. aniž bych to předem tušil, tak pí Fuková má hlas a dikci naprosto DOKONALE PŘESNĚ sedící k její vizáži.
  ..
  Jinak .. dávejte si pozor na úroveň hlasitosti. Je to docela nepříjemné, když se "signál" nějak zahuhlá a zmizí zprava doleva .. bolí z toho mozek.
  ..
  Údiv nad metrovou mouchou? No, viděl jsem hovado v Řecku a do metru už nemělo daleko :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "pí Fuková má hlas a dikci DOKONALE PŘESNĚ sedící k její vizáži" - to hádám není kompliment. Být majitelem fukohlasu není žáden med.

   "dávejte si pozor na úroveň..." Mistr nepotřebuje, aby mu někdo radil, ví sám všechno nejlíp. Kdyby stál o radu, optá se hotentotskou czengliš na redditu.

   "Viděl jsem hovado v Řecku.." já měl za to, že František jezdí spíš do Japonska.

   Vymazat
 5. Zajímavá recenze, ale opakovaně ruší zvuk zapínání vibrátoru v pozadí. Navrhuji příště zkusit nahrávat oblečení třeba v obýváku a ne nazí v posteli s Adolfem (not because of Hitler).

  OdpovědětVymazat
 6. Nakladla vajíčka? (Ta moucha.)

  OdpovědětVymazat
 7. Odpovědi
  1. Pani Nováková sa sťažuje kamarátke, že jej manžel je sexuálny deviant s koprofílnym fetišom. "Ser na neho!", pohotovo zareaguje kamarátka, xixi.

   Vymazat
 8. Už podle názvu mi bylo jasný, že je to francouzský, uf.

  OdpovědětVymazat
 9. hele, to teď budeš dělat pravidělně? Já si teda mnohem radši přečtu text, který mám přečtený za 2 minuty a můžu se k němu kdykoli v budoucnu (po zhlédnutí filmu) vrátit, než poslouchat 10 mint keců... :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K tomu ještě to Frantovo ééé a Pupenovo šišlání, děkuji, ale nezájem

   Vymazat
  2. Syndromem moderní doby je postupné vytěsnování psaného slova z mezilidské komunikace a Franta je přece vždycky IN!
   (A bonusem samozřejmě je, že mu už nikdo nebude opravovat hrubky a překlepy.)

   Vymazat
  3. Úbytek psaného testu na úkor zdlouhavých blábolů v podcastu je dalším trestem pro lidstvo po nové šabloně na ČSFD.

   Vymazat
 10. Fuka už je holt líný i psát, nedejbože opravovat překlepy :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravovat překlepy a další chyby byl líný vždycky, tam se nic nezměnilo. Jediný, kde je ochoten vyvíjet aktivitu, je tahání peněz z kapes ostatních za nic. Viz teď ten megatrapas s dyndáním na dokument o herní scéně. Doufám, že už si většina lidí uvědomila, že jméno Fuka je "záruka" toho, že to nikdy nevznikne.

   Vymazat
  2. O čem je řeč? Na dokumentu o herní scéně se nijak neangažuji. Pokud tedy nebereme jako "angažování se", že jsem na kompost.cz dal odkaz na jejich Startovač.cz stránku.

   Vymazat
  3. A poslals jim alespoň nějaký peníze?

   Vymazat
  4. No na te strance Startovace se tebou i chlubi, jako kdybys byl nejaky Highlight. Pritom spojeni Fuka a Startovac je znamkou vysoke nespolehlivosti, lzi, nicnedelani a penez vyhozenych do kanalu. Sam jsem zvedavy, jestli to odradi dostatecny pocet chytrych lidi a trh s podvodniky ze Startovace je jiz vysaturovany, anebo se stale nachyti dostatecny pocet hejlu, co poslou skoro milion do teto cerne diry na penize.

   Vymazat
  5. Nijak se neangažuješ? Lžeš. My dobře víme, že jsi volal panu Danielovi Vávrovi a lobboval jsi u něj, aby kývl na účast. Prý "nijak neangažuji"...

   Vymazat
  6. Jediná moje komunikace s Vávrou o tomto projektu je tato zpráva na Telegramu: https://www.flickr.com/photos/fuxoft_cz/51277695039/in/datetaken/

   Jediná.

   Jestli to naplňuje definici slov "volal jsi Vávrovi a lobboval u něj", tak OK...

   Vymazat
  7. Pan Daniel Vávra doslova píše na svém Facebooku, cituji: "Zavolal mi Franta Fuka, že nějací kluci chtějí natočit dokument o historii české herní scény."

   Takže ano, rozhodně to naplňuje definici slov "volal jsi panu Danielu Vávrovi a lobboval jsi u něj".

   A ano, rozhodně to znamená, že se na tomto dokumentu angažuješ.

   Vymazat
  8. Tak to ano. To, co píše Vávra na svém Facebooku, zjevně naplňuje definici slov "Fuka volal Danielu Vávrovi a lobboval u něj". Na detaily a komentáře se tudíž ptej jeho, protože já o těchto událostech nic nevím.

   Vymazat
  9. Já se pana Vávry na nic ptát nepotřebuji, protože mu věřím. Ty jsi lhal už mnohokrát v minulosti a nevidím jediný důvod, proč bych měl věřit, že tentokrát nelžeš.

   Vymazat
 11. Slo by tu prisernou znelku od nejakeho antitalenta uplne vypustit? Zni to jak nejake znelka k Intersonic filmum ze zacatku devadesatych let, akorat o dost horsi, precpana motivy jak kdyz Pejsek a Kocicka delali hudebni dort.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.