15.1.21

Následky očkování - PRAVDA!!!

Myslím, že o tomto by se nemělo mlčet!


 

51 komentářů:

 1. Slyšel jsem zvěsti, že video převezme Blesk nebo Šíp a bude ho analyzovat Xaver, zda nejde o Deep Fake nebo Deep Deep Faké.

  OdpovědětVymazat
 2. Já dělám, že nevidim. Ale vidim! Vidim jak se z edgelorda stává edgepaprda.

  OdpovědětVymazat
 3. Á, mistr utrousil něco "humoru". Evidentně je skálopevně přesvědčen, že je nekorektně a drsně vtipný. A přitom je to stejně ubohé jako všechno, co z něj za poslední roky vypadlo. Respektive nevypadlo.

  OdpovědětVymazat
 4. Proc to nejde otevrit? Jo a... prga?

  OdpovědětVymazat
 5. KONEČNĚ SE PRAVDA PROVALYLA!JE TO SPYKNUTÍ!!NAŠTĚSTÍ NEJSEM OVCE A DOVEDU SI NA INTERNETECH NAJÍT VLASTNÍ ZDROJE! NENECHÁM SE OČIPOVAT! 5G JE SVINSTVO!!! FRANTISEK KONEČNĚ PROZŘEL. ČIPI VE STOLICI NECHCEME! PODEPIŠ PETYCY A POŠLY VŠEM ZNÁMÍM NEŽ TO ILUMINÁTI SMAŽOU!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé, plácal jsem se do stehen od začátku do konce. Paní Ilona je jistě ráda, že má tak šikovného a vtipného manžela.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ako si poznal ze to je sranda bez stitku humor?

   Vymazat
 7. Jo to jsou ty malý ty.. ty mikropiči

  OdpovědětVymazat
 8. Ja vidim jen nadpis. Je tam text? fotka? Obrazek? Co tam je kurva?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tam video, které musíš otevřít na YT a potvrdit, že jsi dospělý :).

   Vymazat
  2. je tam video: https://www.youtube.com/watch?v=KTsm9BHqUGk&ab_channel=Franti%C5%A1ekFuka

   Vymazat
  3. This video je gay-restricted and not available for animals.

   Vymazat
 9. Autor - František Fuka, 52 let, 2 krát ženatý, děti žádné.

  OdpovědětVymazat
 10. Skoda, ze Fuka zase vsechno zcenzuroval. Rad bych si precetl vsechny komentare.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo no. Nechtěl bys to Františku udělat tak, aby bylo po rozkliknutí možný vidět i odfiltrovaný komentáře? (To byla řečnická, je mi jasný že nechtěl).

   Vymazat
 11. Kdyby můj pokus o edgy video dopadl takhle, spokojený bych s ním nebyl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Frantisek byl s videem spokojeny na 100 %, proto ho uverejnil.

   Spokojenost s Fukafutokyu je necelych 80 %, coz na uverejneni nestaci, ale muzeme si tak zhruba predstavit kvalitu Mistrova 6 let piplaneho veledila.

   Vymazat
 12. Updateované FAQ po šesti letech mlčení: Kdy bude film hotový? Nevím. Po šesti letech Fuka stále neví, kdy bude mít hotový film, na který vydyndal peníze. Hlavně, že má čas točit rádobyvtipné sračky.

  OdpovědětVymazat
 13. franto neni to vtipny. zeptej se baldy. potvrdi ti to

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší ze všeho jsou lidi trpící utkvělou představou, že jsou vtipný a za každou cenu musí vytvářet "srandu". Třeba jako tenhle Fuka. Výsledkem je ovšem příšerná křečovitá trapárna. Protože prostě někdo smysl pro humor má, někdo ne. Fuka rozhodně ne.

   Vymazat
 14. Vyhnite sa oblúkom filmu Promising Young Woman - chcem naspäť 2 hodiny svojho času! Mal to byť thriller/dráma (7,5 na imdb), lenže v skutočnosti je to feministická stupidná sračka. A ako všetci veľmi dobre vieme, "feminists are angry, man-hating lesbians" (Ann Coulter).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokud na něj Franta nenapíše recenzi (asi nenapíše), tak oficiálně nevíme, co si o něm máme myslet. Ledaže by tu nějací kacíři četli Moviezone.

   Vymazat
  2. To zní zajímavě, dík za doporučení!!!

   Vymazat
 15. Já teda nevím, jakou vakcinaci prodělal Frantův mrtvý otec, ale z toho mého vylezlo toto
  https://stativy.heureka.cz/bg-666-boom-set/specifikace/#ng:6f6c64686173682da7c0b29bbcda8ceb4bd2bc025220ea86

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak jste to fotrovi tahali z řiti? To musela být fuška, jestli to sral rozložené

   Vymazat
  2. No jo, byla to fuška. Ale ještě čekáme na https://www.fotovideoshop.sk/obchod_homedir/data/369/obrazky/Rotolight_titan_x2_yoke_a.jpg , teprve toto se vyplatí. Jinak by vakcinace pro rodinu neměla žádnou cenu.

   Vymazat
  3. Hele, nechte si to. Na nějaký srandičky od anonymů tu neni nikdo zvědavej. Tady se provozuje seriózní edgy humor, a ten může dělat jen pan Fuka. Pardon, mistr Fuka.

   Vymazat
 16. Ty vole... úplně slzím. Ten František je real másta of humory

  OdpovědětVymazat
 17. Fukotec je již několik let mrtev, takže to je buď další level nějakého nerozluštitelného meta-meta humoru nebo opravdu Franta doufá, že se jeho video stane virálním mezi nedůvtipnými odpírači vakcíny, kteří Fuku neznají a budou věřit tomu co říká, což ale Fuka sám kazí "olizováním hovna", protože to nemůže brát vážně nikdo. Takže jsme zpátky u toho autismu.

  OdpovědětVymazat
 18. Olizování hoven by se mělo brát vážně!

  OdpovědětVymazat
 19. Noo pravdu říct nemůže jelikoš by byl zlikvidován tak to protlačil tak že to podal ~ formou parodie... Můžeš bejt blbej ale musíš si umět poradit jako tenkrát s tou Louží Čejndží dyš žiti schodili ty baráky v NYC

  OdpovědětVymazat
 20. Franto, tohle je ten tvůj pověstný sofistikovaný humor?

  OdpovědětVymazat
 21. Pane Františku, jsem slyšel, že z toho vašeho stěhování do Japonska nic nebude, páč byste tam musel mít zaměstnání, nebo něco studovat. To je fakt smůla.

  OdpovědětVymazat
 22. Ale ne! Z Fukojaponska nebude nic? Franta se ale pred casem nechal slyset, ze by Japonci mohli ocenit jeho pracovni nasazeni,tak kde je problem?

  OdpovědětVymazat
 23. Pane Františku, napište prosím recenzi na film Mandy. Je to pěkný snímek.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.