19.6.20

Tak nám zabili Vetřelce...

Jak může být "outdated" něco, co se teprve stane za 160 let, aha?


Game over, man...

37 komentářů:

 1. I tento "článek" bude archivován Národní Knihovnou ČR?

  OdpovědětVymazat
 2. Co to prakticky znamená? Nepůjde to koupit, nebo je to ilegální sledovat, nebo je to jenom něco jako ty nápisy a fotky na krabičkách cigaret?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je první krok před zakazováním. Po něm budou následovat "odborné komise", které budou rozhodovat o tom, které dílo smí a které nesmí být v distribuci a dokončí tak práci, která unikla autocenzuře tvůrců.
   Do mainstreamové distribuce se tak dostanou jen díla odpovídající oficiální ideologii a svět bude konečně krásný a bezbolestný.

   Vymazat
  2. Jsou tam tlačítka Watch a Download. Tak co byste myslel?

   Vymazat
  3. To uz se deje i u filmu a serialu. Zatim prvnich par zakazanych vlastovek, ale kdyz to tak pekne jde, proc toho nezakazat vic. Nebo skoro vsechno, vzdy se neco nevhodneho najde. Vetrelec napriklad urazlive zobrazuje mimozemzke obyvatele.

   Vymazat
  4. Hlavně urazit se může kdykoliv, kdokoliv a nad čímkoliv.
   Přecitlivělé jedince generují jednak neúplné rodiny bez otců, v nichž chybějí přechodové rituály do dospělosti, za druhé je jejich přecitlivělost ještě úspěšně rozvíjena a pěstována celým systémem, sebeprezentujícím se jako boj za něčí práva.

   Vymazat
 3. Holma to zabilo....

  OdpovědětVymazat
 4. Takzvaný boj za lidská práva se čím dál více podobá inkvizičnímu řádění. Některé filmy už brzo stáhnou z distribuce, podobně jako už se to děje u "nevhodných" knížek.

  OdpovědětVymazat
 5. Jak někdo správně poznamenal na Redditu, ten film je silně XENOFOBNÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano... A navíc se už dnešnímu divákovi odcizil...

   Vymazat
  2. Ne všichni xenomorfové se potýkají s xenofobií...

   https://www.diyphotography.net/this-alien-themed-shoot-is-the-scariest-and-the-funniest-maternity-shoot-ever-mildly-nsfw/

   Vymazat
  3. nektere kruhy chteli ziskat aliena jako biologickou zbran.
   vypada to, ze BLM a antifa jsou podobna biologicka zbran.

   Vymazat
 6. A presto byl dokonceny... Do zadneho hejtu skrz tuhle klasiku nejdu!

  OdpovědětVymazat
 7. To znamena ze v buducnosti spolocnost zase upadne. Duh. Vidis ako tam je vsetko otrieskane, ani LCD monitory tam nemaju. Keby si pri tych filmoch nespal ...

  OdpovědětVymazat
 8. "Já bych všechny ty Vetřelce zakázala"
  Věra Pohlová, 160 let.

  OdpovědětVymazat
 9. Už ani Ash se na to nemohl dívat a radši aktivoval autodestrukci.

  OdpovědětVymazat
 10. A ty nápisy Watch a Download tedy znamenají co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty nápisy znamenají, že i z nevhodných filmů lze pořád ještě vytřískat nějaké peníze. ;)

   Dočkejte času. Nejdřív se přestanou razit nová fyzická média. Pak zmizí tlačítko Download. A nakonec zmizí film úplně (patrně poté, co přijde do kin remake).

   Disney teď třeba strčil do trezoru spoustu osmdesátkových filmů od Foxe, takže se u nich nejspíš můžeme těšit na stejný režim jako u klasických disneyovek. Kdy naposled šla v televizi nějaká klasick8 disneyovka? ;)

   Vymazat
  2. Kdo na ně klikne, dostane se automaticky na watchlist FBI.

   Vymazat
  3. Hodinky a Zavést

   Vymazat
  4. To jsou indikátory závadného myšlení. Kdo na to klikne, tomu se v databázích co se v nich nikdy nic nemaže udělá záznam. Zítra se podle toho bude vyhazovat z práce, pozítří posílat do "transportu". To ví přeco každý revolucionář, že lepší než lidem něco zakazovat je sledovat je jak páchají ideozločin a včas a tvrdě zasáhnout. Autocenzura je účinější než cenzura. Nekliknu ze strachu co kdyby to někdo vyhodnocoval.

   Vymazat
 11. in space palis cigaretu za cigaretou

  OdpovědětVymazat
 12. To jim vadi, ze si Vasquezovou nikdo nespletl s chlapem?

  OdpovědětVymazat
 13. Ale hovno zabili, to se zase Fanouš, citlivý na cenzuru a svobodu slova, rozhorlil zbytečně. Ten text v koukání na film samozřejmě nijak nebrání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je takový ten názor padajícího z mrakodrapu: "Že se blíží země? Kecy, já nic nevidím, takže je všechno v pohodě a pořád stejný".

   Vymazat
 14. To znamená, že budú musieť točiť politicky korektný remake. Kde Ripleyová bude lesba a alien bude biely.

  OdpovědětVymazat
 15. Tak ono je to logický, k těm vetřelcům se tam chovají lidé nepěkně. Přitom i oni mají právo na život, ale dočkají se jen pokusu o vyhubení.

  OdpovědětVymazat
 16. Hele Františku, nemohl by jsi prosím u té inteligence "zapnout turbo"? Nebo ji rovnou vypnout? Svět je v pohybu a tvé dávné spory s L.B. ohledně dokončenosti jsou zbytečným pískem v soukolí sil co se snaží zastavit šílenství. Prosím uzavři nějak se ctí a třeba i vtipně tu záležitost s "filmem" a vypni cenzuru. Dík. Nebo chceš čekat až povstane leftardská "planeta opic"? Pak bude na vše pozdě. A moderovat Internet budou jiní sekáči (a ty pojedeš v jednom z prvních transportů)

  OdpovědětVymazat
 17. Tvrdím pořád, že s tím Vetřelcem to měli vyřešit bez násilí. Pěkně si s ním sednou ke stolu a domluvit se si s ním, aby je přestal obtěžovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se dělá tak, že se jmenuje správně politicky vyvážená Komise pro integraci nezpřizpůsobivých xenomorfů do majoritní společnosti. Ta se pak schází dvakrát do roka a vždy vyplodí stostránkovou zprávu, ve které obhajuje smysluplnost své existence a schválí si čerpání dotace na příští rok. A alienům se dá občas někdo sežrat, samozřejmě v rámci povolených kvót.

   Vymazat
  2. Mohli to alespoň zkusit.
   Né, jako asi takhle... dokud se lidstvo nevypořádá s hromadným týráním zvířat (a to nejsem žádnej přiblblej vegetarián), tak opravdu není na místě řešit, že nějakej starej film může někoho outlocitnýho urážet.

   Vymazat
 18. Na tému Votrelca je tu tento nekorektný Turzinov komix, ktorý sa nachádzal svojho času v diskusiách na root.cz:

  https://uloz.to/file/wi6zofyhsz71/turzin-komix-negri-zip

  OdpovědětVymazat
 19. Ve starym Star Treku oslovil Abraham Lincoln Uhuru: "Jaká krásná černoška".
  Ve 23. století to prošlo, ve 24. je to taky oud'a'ted...

  OdpovědětVymazat
 20. To je dobře, že na to dali tu cedulku. Správný pokrokový film by měl být o ženské hrdince, která překoná svůj strach, aby zachránila malou holčičku a kočku. Dále by měl obsahovat i další ženské hrdinky, které dokážou, že jsou stejně dobré v tom, co dělají, i když jde o tradičně mužskou práci, jako třeba, nevím, mariňák.
  Padoucha by měla samozřejmě hrát také žena, nejlépe v manažerské pozici, protože i u padouchů jsou progresivní.
  Oh wait...

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.