19.2.16

Dva staří lidé hovoří o filmu (anglicky)

Wow, wow, wow...

24 komentářů:

 1. Video sem nevidel ale hovnocuc. Dekuji.

  OdpovědětVymazat
 2. Spielberg bude jednou mít tu pitomou bejsbolku na palici i rakvi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to nevychovanej buran, když ji v místnosti nesundavá.

   Vymazat
  2. To je "imidž" nechápavče.

   Vymazat
  3. Ty budeš v rakvi nahej?

   Vymazat
  4. Ty seš ten Karel, co pod film „Co jsme komu udělali?” napsal toto: http://prntscr.com/a642su
   Dneska jsem se nad tím komentářem celkem zasmál. :-)

   Vymazat
  5. A proč? Jo, uznávám že to není zas tak sluníčkový... tohle tvrzení se mi zrovna nepovedlo. Ale že je to téma omletý a filmaři by si ho měli strčit někam, za tím si stojím :-)

   Vymazat
  6. Aminux: nemit v rakvi na palici bejsbolku nerovna se byt v rakvi nahy.

   Vymazat
 3. Všimli jste si té gramatické chyby ve 12 minutě? Jak říká ... no však víte. A je zajímavý, že ten šulin Grimm Rimmer tady nedržkuje. Asi drbe jen Fuku, protože je do Fuky zamilovaný. Anebo je negramot, světový jazyk mu nic neříká... hihihi. Nejspíš obojí. Buznič.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypnutí mozku za účelem bezmyšlenkovitého čmárání na papír může u některých slabších jedinců vést k riziku, že už se ho nepodaří znovu nahodit. Měla bys o svém neštěstí informovat ostatní a umístit toto varování na svůj blogísek.

   Vymazat
  2. Drž ten svůj fekál ty urejpanej smrade dlého rozumu.

   Vymazat
  3. "dlého"? Co to kurva je?

   Vymazat
 4. Franto proboha proc triple wow? Dobry, povidani dvou dlouholete spolupracujicich umelcu, ale jinak co?
  Prvnich 7 minut je vzajemny lovefest jak jeden ma rad druheho a pak samozrejme Schindler's list, protoze nic lepsiho nez z koncentraku vzniknout nemuze jak filmove, tak hudebne.
  Trosku neco semtam o celistech a Spilelberg sisla, protoze ma umele zuby.
  Miluju vselijake "making of", nahled do zakulisi, tohle byla nuda.

  OdpovědětVymazat
 5. Úplně to sem nepatří, ale chci se zeptat na letošní komentování Oscarů, v popisu ČT je uveden jen Tomáš Baldýnský a Saša Michailidis, a co pan Fuka?

  OdpovědětVymazat
 6. Františku, úplně off topic, dneska sem viděl Stážistu (de Niro, Hathaway), premiéra v ČR tuším říjen 2015, hledal jsem tady marně recenzi, podle čeho vybíráš filmy k zrecenzování? Myslel jsem že dáváš víceméně všechno, co jde u nás do kin, nebo aspoň ten mainstream, krom různých obskurností typu Sídliskový sen ;) Nebo je to o náhodě? O pozvánce na novinářskou projekci? Dík.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To záleží na tom, jestli mám v době projekce čas. A kromě toho se nebojím přiznat, že nechodím na úplně všechno, to bych v dnešní době fakt nestíhal (natož abych pak stíhal třeba ještě dělat vlastní film).

   Vymazat
  2. Ok, dík. Ten Stážista byl totiž celkem nečekaně fajn, tak mě zajímalo, cos na to říkal. Kouknu na Palce, jestli něco neproběhlo aspoň tam od kolegů.

   Vymazat
 7. Taky úplně off topic, Franto, v posledních Palcích jsem zaslech jak říkáš "moje žena." Znamená to snad, že jsi se v tichosti oženil?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi ano, ale nechce uz se mu zhruba nekdy kolem zari 2017 oznamovat, ze od nej manzelka utekla, protoze se s nim neda zit.

   Vymazat
 8. Dva staří lidé hovoří o filmu a jiný starý člověk dnes umřel - Douglas Slocombe, kameraman trilogie o Indiana Jonesovi. Bylo mu 103 let. Když natáčel Dobyvatele ztracené archy, vůbec nepoužíval expozimetr, takový měl oko, vy děcka hloupý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak natáčel Goebbelse:
   "The Eyemo [movie camera] was heavy and could be noisy. Once I was in an auditorium filming a speech made by [Joseph] Goebbels when suddenly it decided to emit a huge snarling sound. Goebbels froze and hundreds of uniformed Brownshirts turned and glared at me in anger. It was not a comfortable moment. [on filming in Danzig in 1939 just before the German invasion of Poland]"

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.