25.9.11

Recenze: Kamarád taky rád [Friends with Benefits] - 60%

Kamarádí se. Začnou mít sex. Super. Zamilují se. Nesuper. Pochopí. Super. Konec.Tato komedie je ve všech ohledech téměř přesně totéž, jako nedávný film Hlavně nezávazně:

 • Stejný děj.
 • Stejný přístup filmařů - Herci jsou tam pořád polonazí a mluví sprostě, ale vlastně je to po všech stránkách neprovokativní film a ani bradavku pořádně neuvidíte. Full frontal NENÍ.
 • Ke konci je pokus o nějaké prozření, pochopení a sílu pravé lásky, což je nezajímavé a nevtipné.
Jediný rozdíl vidím v tom, že Hlavně nezávazně Kamarád taky rádtrošku lepší dialogy a sofistikovanější pop-kulturní narážky. Jsou ale tak hbité, že z nich v českých titulcích pravděpodobně mnoho nezůstalo.

17 komentářů:

 1. To je správná recenze. Je to stejný jako film XY, ale o trochu horší. A rovnou zodpovězený dotaz na full frontal. Palec nahoru!

  OdpovědětVymazat
 2. Oh, pardon, spletl jsem si nazvy. TOHLE je trosku lepsi. Ne ten druhy.

  OdpovědětVymazat
 3. bezva průměrná neoriginální lehce lechtivá (daleko spíš asi ukecaná) pitomá americká komedie má stejně jako Nebel, jasně, chápu..

  OdpovědětVymazat
 4. Jo, protoze Nebel ma zajimavejsi vizualni podobu, ale pritom blbejsi scenar - tak se to krasne vyprumeruje.

  OdpovědětVymazat
 5. v Nebelovi ukáže full frontal - prsa asi jenom ten jeden vlak, takže asi jo

  OdpovědětVymazat
 6. někdo píše, že tady taky zase hrátky v podprsence, hollywood by se měl nad sebou fakt zamyslet, zase je fakt, že Natalia už ukázala za kariéru dost a zároveň toho nikdy neměla moc, co ukázat

  OdpovědětVymazat
 7. hm, jinak to natočil Reitman (z Československa), kterej je docela známej, ale někdo píše, že to by se to dalo srovnávat spíše s timhle:
  http://www.csfd.cz/film/265950-laska-a-jine-zavislosti/

  OdpovědětVymazat
 8. Ne, Reitman natocil TEN DRUHY FILM ("Hlavne Nezavazne", s Portmanovou)! A "Laska a jine zavislosti" je vyrazne lepsi film nez oba tyto.

  OdpovědětVymazat
 9. no, jinak, Amerika prudérní, jasný, další věc je ta, že herci i za tyhle menší projekty pobíraj neskutečný peníze, čimž narážim na jejich manýry typu: "Nikdy bych se nesvlékla.." apod., já myslim, že to ostuda není, společnost sice takové herečky pak mnohdy nepovažuje za herečky ...

  OdpovědětVymazat
 10. možná jde o to, že když se tam dá full frontal, tak nastoupí rating, oba herci maj fanoušky mezi děckama, takže, já fakt nevim, no

  OdpovědětVymazat
 11. Frantisku, nepis 'mít sex', prosim

  OdpovědětVymazat
 12. Re: Anonymní řekl(a)...
  25. září 2011 23:56

  "Kazdeho zivot je o tom mit sex"

  OdpovědětVymazat
 13. Ta nahota ala Chytrá horákyně, oblečená neoblečená, mi připomněla jednu větu ze South parku (celovečerního), kde Kyleova matka jako bojovnice proti škodlivým filmům říká "Strašlivé násilí v televizi nevadí, pokud se při něm nemluví sprostě." Takže by to stačilo rozšířit - zobrazovat v televizi lidi, kteří se chovají jako děvky nebo děvkaři, je v pohodě, pokud neukážou bradavky.

  OdpovědětVymazat
 14. podle me Kuna strcila Portmonku do kapsy

  OdpovědětVymazat
 15. Martin 26. září 2011 16:53


  Do kapsy u tepláků. A vylizala ji. Kuna je kokot s kopačkama.

  OdpovědětVymazat
 16. František nepíše "mít sex" protože by byl hloupý (a netvrdím že není), ale proto, že tak se to říká v angličtině. Františku, film je sice od tvůrců z anglofonních zemí, ale recenzi píšeš v češtině (FYI), tak na to ber zřetel.

  PS: Nebyl jsem moc zlý?

  OdpovědětVymazat
 17. vážně je full frontal přesně to, co chtěj všichni vidět? nějak se v tom ztrácím, vždycky jsem ten Tvůj (rozumněj Františkův) ironický nadhled obdivoval, ale tohle už mi přijde spíš prvoplánový, tolik toho FF spamu tu je, recenze včetně.. možná je to atraktivní pro puberťáky, ale osobně se často ani takovejch detailů nevšímám, no co? tak někomu zaplatěj dost, aby se svlíknul, každejúá má svou cenu.. a pro nevybouřené určo líp poslouží nějaký to volně dostupný porno, co je ho net plnej.. jistě nejsem jedinej, kdo KVŮLI TOMU do kina nechodí o:-)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.