22.4.10

Proč musíte vidět Iron Mana 2!

The Onion jako první odhalil neuvěřitelně cool detail Iron Mana 2, kvůli kterému tento film prostě musíte vidět!S tím souvisí jedno zcela nevtipné upozornění pro kolegy recenzenty: Novinářská projekce, která se koná příští týden, bude dabovaná! Od čtvrtka pak budou v kinech m.j. i čtyři titulkované kopie.

9 komentářů:

 1. Tak jsem čekal do konce nějakou pointu a kromě toho Sexu ve městě je to celý trapný jak ital, co v létě pracuje. To kterákoliv z těch reklam na Old spice mi připadá 10x vtipnější.

  OdpovědětVymazat
 2. dobra byla ta posledni hlaska, ze herci v dalsim dilu serialu sex ve meste 2 budou rozpusteni v kyseline.
  a to mi zase pripomina melting mana
  z robocopa, to se nam to pekne
  propojuje :-)

  OdpovědětVymazat
 3. ten druhej bloger měl naprosto stejnej hlas jako seth rogen

  OdpovědětVymazat
 4. zda sa mi trochu blbe tesit sa na film kvoli tomu,ze tam gwyneth dostane pastou. kedysi sme sa tesili do kina, ked sa tam vyzliekali, ale zda sa, ze doba pokrocila.

  OdpovědětVymazat
 5. pokud to byl viral, tak vybornej; kdybych vsude kolem sebe nevidal mlady, ktery pri nejlepsi vuli nemuzu povazovat za nic lepsiho nez mrdky nebo debily, musel bych pripustit, ze v tomto je budoucnost reklamy..

  OdpovědětVymazat
 6. Oni opravdu ještě existují na internetu lidé, kteří nevědí, co je Onion?

  (A to prý, že se počítačová gramotnost zlepšuje...)

  OdpovědětVymazat
 7. MCZ - oni taky totiž ještě existují na světě lidi, co nevědí, co to je umachrovanej arogantní debil/nána.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.