24.2.23

Audio recenze: Medvěd na koksu [Cocaine Bear - 30%]

Pokus o poctu brutálním krvavým komediím minulých desetiletí, který bohužel selhává na tom, že je velmi špatně zrežírovaný a sestříhaný. Elizabeth Banksová možná v dětství žrala Sama Raimiho, ale to bohužel nestačí.


21 komentářů:

 1. Elizabeth už nikdo z Wikipedie nesmaže, že natočila špatný film. Stejně jako někteří budou mít na Wiki i po smrti, že nebyli schopní sestříhat jedno pitomé video :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lol, ta sedla na chlupaty solar. Ale nebud tak osklivy, brzy bude vyroci prvniho sexu.

   Vymazat
 2. Jeste, ze se toho nedozil Juraj Jakubisko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Frantův kamarád Honza Rejžek, dobrý brach.

   Vymazat
  2. Jak anonymní?!To jsem ja! Diskuter!

   Vymazat
  3. Kde beres tu jistotu, ze je to on? Co kdyz je to nekdo jiny?

   Vymazat
  4. Keby to bol niekto iny, bude tam napisane Anonymní.

   Vymazat
  5. Pravý Diskuter by nam jistě něco pověděl kozách té prodavačky!

   Vymazat
  6. No to by mne zrovna zajimalo, jak to dopadlo.

   Vymazat
  7. Jedna byla lepsi nez druha 😋

   Vymazat
  8. 28. února 2023 v 18:15
   Zas mě to dalo anonymně! Jak je to možný?

   Vymazat
  9. Jedna v ruke, druha v ustach.

   Vymazat
 3. Sežral toho mnohem víc než 3-4 gramy, 3-4 gramy se mu dostaly do krve

  OdpovědětVymazat
 4. Rejzek ale pry zije. Taky jsem mel za to, ze je delsi cas po smrti. Pan Frantisek by ho mohl prizvat a spolecne obnovit Katovnu. To bylo urcite zabavne.

  OdpovědětVymazat
 5. Já chápu, Franto, že se asi snažíš být konzistentní, ale nenapadlo tě, že by možná bylo lepší trávit čas nad dobrými seriály než nad špatnými filmy? Oni leckdy ty seriály s těmi menšími rozpočty udělají víc zábavy;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by ROZHODNĚ bylo lepší, ale bohužel obecně platí, že sledování náhodně vybraného a obecně doporučovaného seriálu je pro mě téměř vždy horší zážitek než sledování náhodně vybraného a obecně doporučeného filmu. Opravdu téměř vždy. A až NÁSLEDEK tohoto faktu je moje neochota koukat na další seriály.

   Vymazat
  2. Tak náhodně asj ne. Jestli by spíš nestálo za to, zajímat se o ně systematicky. Dost se to navzájem přesahuje. Když už i Tim Burton natočil seriál, že? Nebo zajímavá otázka, proč je Mandalorian tak populární. Proč jsou geniální Sopranovi (i když formou dost televizní), ale i Breaking Bad (který je formálně moderní a filmovější).

   Vymazat
  3. Co Tim Burton. David Fincher natočil seriál! Ale nelíbil se mi. Narozdíl od všech jeho filmů. A Burton je speciální případ, od něj se mi nelíbí ani jeho nedávné filmy. Ani Wednesday, ze které jsem viděl 1. díl.

   Vymazat
 6. Nevím, co bych asi doporučil. U seriálů je výhoda a současně i slabina, že se můžou kvalitně rozjet až třeba od druhého dílu, popř. od až od druhé sezóny, kdy se, v případě úspěchu té první, přiměřeně navýší rozpočet. A to se děje bohužel dost často.
  Já jsem třeba měl problém se prokousat první řadou Stranger Things, protože ta hororová linie mi přišla hrozně nudná a neoriginálni. Ale druhá sezóna mě nadchla, a scéna, kdy Paul Resier lehce váhajícím prstem vypne obrazovku bezpečností kamery z laborky, si mě pro ten seriál definitivně získala.
  Bohužel ST nejde začít druhou řadou, protože ta přímo navazuje na první.
  Z české tvorby třeba Pustina - není to kdoví co, ale každý díl, podle mého názoru, hravě překoná většinu české filmové tvorby za posedních dvacet let. Už jen proto, že se tam muví přirozeně a odsýpá to.
  A tak, no.

  OdpovědětVymazat
 7. Proč ty moje předchozí příspěvky, jsou jako anonymní? Asi jsem se zapomněl přihlásit. Hm.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.