31.1.23

Audio recenze: Muž jménem Otto [A Man Called Otto] - 70%

Solidní řemeslo, které v patřičných dávkách mixuje komedii s dramatem, ale nemohu se zbavit dojmu, že švédský originál (který jsem neviděl) byl působivější a možná i sofistikovanější.


11 komentářů:

 1. Dobrý den, Franto, proč už nepíšete recenze?

  OdpovědětVymazat
 2. IMHO veľmi nešťastné spracovanie - celý čas som si želal, aby sa Otto konečne obesil a prišli titulky. Holt Gran Torino s famóznym Clint Eastwoodom to nebolo.. Našťastie je to typ filmu, pri ktorom si môžete pospať, aby vám nič neušlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste temný muž, pane Ivane.

   Vymazat
  2. Corazón, som všetko čo len chceš.. A identifikujem sa ako líška. #theymisgenderedme

   Vymazat
 3. Mám dojem, že originál byl působivější a možná i sofistikovanější, přestože jsem ho neviděl? WTF? Dojem vytvořený na základě čeho? Např. na Imdb mají původní film i remake zatím téměř shodné hodnocení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dojem vytvořený na základě koukání na tento film a koukání na nějaké severské hořké komedie. Jistý si tím nejsem, proto "dojem".

   Vymazat
 4. Nenávidím lidi, kteří říkají "přijmul" místo "přijal". Moje uši...

  OdpovědětVymazat
 5. V originále byl Ove peknej zmrd co rad odpaloval baráky do povětří. A sobeckej dement. Tohle jsem neviděl. A neuvidim.

  OdpovědětVymazat
 6. Zajímalo by mě, jak jde mixovat komedie s dramatem. Vždycky jsem měl za to, že komedie je jeden ze dvou druhů dramatu. Tím druhým je tragedie.

  OdpovědětVymazat
 7. Prečo audio recenzie navrhujem návrat k normálnym pisanym recenziam na stránke je potreba popracovať chcelo by to modernejší design a sponzora teda reklamu aj na samotnú stránku ktorá je síce otravná ale Frantisek jej bude môcť venovať viac času

  OdpovědětVymazat
 8. Kecy v kleci. Přečtěte si výbornou knihu (i audiokniha je skvěle načtena),. Pak se dá vidět docela věrné filmové zpracování. Ale vařit z vody o am. předělávce... To nee prosím.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.