6.1.23

Audio recenze: Babylon - 60%

Tři hodiny utečou překvapivě rychle, je na co se dívat (a poslouchat), některé nápady jsou skvělé, ale měl jsem dojem, že se dívám na sestřih dvou až tří různých filmů různých tvůrců a žánrů.


6 komentářů:

 1. Jako dítě které mámě se ztratilo
  stojím na kraji města jménem Babylon
  ničemu nerozumím vůbec nic nechápu
  a nemám žádný plán

  František Fuka, 2023

  OdpovědětVymazat
 2. What just happened?? Nejaká ďalšia kritika kapitalizmu, tentokrát na steroidoch?? A čo majú všetci s tým teatrálnym grcaním a sraním? Film je IMHO vhodný pre ľudí so závislosťou na kokaíne. A ak trpíš ADHD a dokážeš udržať pozornosť na max. 5 sekúnd, budeš z Bejbylónu samozrejme nadšený.

  OdpovědětVymazat
 3. Novej Kocour v botách je super. Jděte na to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pamatuju serial a ten nebyl spatny. Mam jit?

   Vymazat
 4. Koho budete s Ilčou volit, Franto? (Sorry za off-topic.)

  OdpovědětVymazat
 5. Babylon je úžasný! Jízda, filmová pocta, hercům, řemeslu, žánrům, zábavný, úžasně rytmický, výpravný, niterný a jako všechny filmy od Chazella osudově vášnivý. Jděte na to a nechte se unášet bláhovostí továrny na sny! Je to jeden z nejlepších filmů roku a Chazelle je režisérský objev dekády, jen ho hlavně nepouštět ze řetězu... ať točí a roztáčí to ještě více... ten nám ještě ukáže!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.