8.10.22

Audio recenze: Tři tisíce let touhy [Three Thousand Years of Longing] - 80%

Úžasné audiovizuální ztvárnění úspěšně zabíjí nudu, i když je většina toho složitého vyprávění víceméně náhodná a "vycucaná z prstu".


11 komentářů:

 1. Bol by to suppa film, ak by knihu nenapísala radikálna feministka. Jedna vec je rovno-právnosť - žena samozrejme nepatrí automaticky za šporák, pokiaľ chce študovať fyziku. Ale kríženec Einsteina, Da Vinciho, Maxwella a ďalších velikánov vedy s vagínou a malými kozami? c'mon!!!

  Farebné to bolo dosť a hudba ma príjemne zaskočila. A pozor, full-frontály majú dokopy 1 tonu! Btw. hlavná ženská postava je IMHO v autistickom spektre: imaginárny priateľ od detstva, takže tých reálnych zrejme nemala; samotárka; celkovo bola divná; účes katastrofa, obliekala sa ešte horšie ap. Mnoho holiek je nediagnostikovaných..

  OdpovědětVymazat
 2. Frantisku, marne cekam na tvou odpoved na redditu v diskuzi o druhe svetove valce, kde jsi byl argumentacne ubit. Coz tedy neni nic tezkeho, pokud se v diskuzi objevi dement s nulovou znalosti moderni historie. Ale je to vtipne/zajimave.

  OdpovědětVymazat
 3. Františku, mám vážně míněný dotaz.
  Tobě nevadí, že to tady Líška pořád plevelí svýma nesmyslnejma a totálně nevtipnejma komentářema?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní, buď sa jedná o jazykovú bariéru (= poľahčujúca okolnosť) alebo došlo k nedorozumeniu (= shame on you). Môj koment nie je myslený ako vtip. Ak očakávaš, že diskusia bude vtipná a bude ťa baviť, obráť radšej pozornosť na estrádu typu Ein Kessel Buntes. Držím palce!

   Vymazat
  2. Mně to je celkem fuk, já jenon že Franta se vyjádřil, že nesleduje komenty u jeho druhého blogu, právě z důvodu že nejsou vtipné.

   Vymazat
  3. Líška je ten typ človeka, ktorý inšpiruje ľudí k emigrácii a zatajeniu svojho pôvodu. Niečo ako Fuka pre Čechov.

   Vymazat
  4. Komentare, u nichz jmeno autora obsahuje Lisku, nectu a rovnou ocima preskakuju. Ty autisticky blaboly jsou vysoce otravny a nudny.

   Vymazat
 4. Je vidět, že Ilča není tak znalá fffilmu....(fullfrontaly) a nečetla asi žádnou psanou recenzi před jejím "působením"....zde.....

  OdpovědětVymazat
 5. Kazde vypraveni je vycucane z prstu.

  OdpovědětVymazat
 6. Když máme zítra to slavné výročí, nenachystáš nám, teplákům, nějaké překvápko?

  OdpovědětVymazat
 7. Takovi jsme byli...

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.