17.3.22

Audio recenze: Ambulance - 60%

Zábávná akční blbost, ve které se pořád něco šíleného děje a všechno je šíleně natočeno. Bohužel má dvě a čtvrt hodiny, což je na hranici snesitelnosti.


27 komentářů:

 1. NA ČSFD jsou stížnosti na dámu, která se celou dobu hystericky chlámala a kazila film ostatním. Nebyl to Pupen, že ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmm. Fuka mlci.

   Vymazat
  2. Samozrejme ze to nebyl Pupen, nebot Pupen neni dama.

   Vymazat
  3. Na ČSFD se píše “nějaká slepice o řadu níž”, to už by mohlo být…

   Vymazat
  4. To opravdu ne, Pupen je Žoužev. A v kině se netlemí, nemá čas. Musí pozorně sledovat děj, aby ho pak mohla převyprávět v poďkrástu. Fuka už je úplně mimo, ten je rád, že vůbec do kina doleze a že si pamatuje, na čem to vlastně je.

   Vymazat
  5. Myslel jsem to tak, že stížnosti byly na ŽENSKY znějící osobu. Hm, to taky úplně neplatí. Tak nevim.

   Vymazat
  6. Na ČSFD projekci jsme nebyli, ale kdybychom tam byli, tak je docela dobře možné, že bychom se oba hystericky smáli na místech, kde se nesmáli jiní.

   Vymazat
  7. No jak jinak, vy jste dvojka, která chápe humor úplně jinak než zbytek populace, viz ten tvůj žert s fotkou Putina, viď?

   Vymazat
  8. Nepozvali vas? Awwww.

   Vymazat
  9. Byli jste tedy Fukomunisto na tomto filmu? Nebo jsi zapomnel, ze jste na nem byli? Protoze jinak bys vedel, jestli jste se u filmu hystericky smali, tzn na filmu jste byli, nebo "je docela dobre mozne", tzn na filmu jste nebyli.

   Vymazat
  10. Prej: 'pamatuje' ...

   Vymazat
 2. Tato audiorecenze ma pet minut, cili zhruba o pet minut vic, nez je unosne. 10%.

  OdpovědětVymazat
 3. Nejdu a kdo to ma poslouchat.

  OdpovědětVymazat
 4. Nešel bych, ani neposlouchal...

  OdpovědětVymazat
 5. Tento žáner je o 3 levely nižšie ako môj vkus #nejdemanizadarmo, preto dnešné psychologické okienko na tému filmu je krátke: pred svojim tieňom neutečieš (Líška & Jung)..

  OdpovědětVymazat
 6. Netflix občas natočí suppa film. Unforgivable so Sandrou Bullock ma včera premenil na modrú pandu..

  OdpovědětVymazat
 7. Sudruh Fuka, budes este schvalovat prispevky, mam pisat?

  OdpovědětVymazat
 8. Putin si praje aby si schvalil tento komentar. Nieje to povinne, samozrejme, ale praje si to.

  OdpovědětVymazat
 9. Odpovědi
  1. S testem di do pyce.

   Vymazat
  2. Pan Putin si testy a cvicenia nepraje. Dava prednost utoku.

   Vymazat
 10. Nakoniec som si to pozrel kvôli Gyllenhaalovi, ktorého mám v obľube pre jeho výkon vo Villeneuvových "uveznených" (Prisoners). Well, do kinematografie sa prd rozumiem (bez urážky), ale zrejme to bolo natočené kvalitne - inak si neviem vysvetliť, že tak jednoduchá až nudná zápletka ma zhypnotizovala až do konca. Teda pravdu-povediac som prvú polovicu "pozeral" so zavretými očami a skôr znudene počúval prestrelku, ale potom sa to rozbehlo zamiešaním psychológie protagonistov (vnútorný konflikt, vzťah bratov ap) a otvoril som oči..

  Tradične mi trochu (dosť) prekáža, že ěbnutí scenáristi manipulujú (teda technicky očkujú na gender) mladú nevyzrelú generáciu stupidnými neprirodzenými vsuvkami: to naozaj musí byť každý druhý FBI-najskvelejší-najinteligentnejší-a-najšikovnejší-vyšetrovateľ muž gay a akási "mužatka s vagýnou"?? To nie je progresívny liberalizmus priatelia. To je proste kokotizmus par excellence! A snáď sa dožijem vytriezvenia v Hollywoode..

  Q: "Kto ťa postrelil?" (FBI detektív ponúka na výber 2 možnosti) A: "Tento...... mi zachránil život"
  = učebnicový red-flag a každý priemerný gay-FBI vyšetrovateľ spozornie, pretože je to "deflection" (úhybný manéver).. Ale chápem, že scenárista sa snažil o napätie, čo sa mu aj podarilo...

  PS: František, ak si niečo nepamätáš, preto to nepovieš presne, tak neklameš - to platí v etickej, morálnej, ale aj v právnej rovine. Na klamanie musí byť preukázaný zámer t.j. že si vedel, že to nie je tak, ale aj tak si povedal niečo iné.. (viď. tvoj rozhovor)

  OdpovědětVymazat
 11. (správne malo byť ad tvoj rozhovor "na pivu s Civalem" )

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.