5.1.22

Audio recenze: Kingsman: První mise [The King's Man] - 70%

Ne tak dokonalé jako jednička, ale ne horší než dvojka. Roztomilé hrátky s historií a rozhodně chci to v závěru naznačené pokračování.


22 komentářů:

 1. Šla bych, ale neposlouchám. Můžete to někdo přepsat?
  Momochodem, PRGA!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja si zaprgal pred Vanocema. Sice to byly x let stary recenze, ale bylo tam 0 komentu. Jdu zirat na kozy.

   Vymazat
  2. Moje Prga po první textovou recenzí za dlouhou dobu nebyla umělou inteligencí přijata, takže jdu taky hledat kozy, na které bych mohl zírat.

   Vymazat
 2. Je to divné, skoro se to bojím napsat, nicméně snad poprvé se horory z šatníku dají poslouchat! Zmatené blekotání je pryč a vypadá to, že celé povídání snad mělo i něco, co se dá nazvat strukturou. Zdá se to neuvěřitelné, ale František musel na tomto podcastu odvést něco, co připomíná práci.

  OdpovědětVymazat
 3. Jednička byla trapná, nevím, že existuje dvojka, dál!

  OdpovědětVymazat
 4. Pockam na naseho teplaka delajici prepis prvnich dvou minut s trefnymi/vtipnymi/zajimavymi poznamkami!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prvnich pet sekund... tak jedem. Co? Že jedem!Kam? Nikam! Tady jedem! Ja nikam nejedu! Jen do Lidic! Ale ne na kolech! A na če.... pět se kund.

   Vymazat
 5. Fuko, jsi zloděj a zmrd a neposlouchám!

  OdpovědětVymazat
 6. Tak trailer mne před lety přesvědčil , že Kingsman z let předcházejících éře Indiana Jonese by mohla být docela akční trefa do černého .... Už jsem ten feeling prvního Hellboye s Rasputinem začínal rozeznávat .

  OdpovědětVymazat
 7. Frantisek Fuka je vynikajici a moudry clovek a tak pravim, vezte, ze kdo se mu vysmeje, tomu do roka a do dne koule odpadne.

  Baba Vangova

  OdpovědětVymazat
 8. Šel bych, ale rozhodně neposlouchal...

  OdpovědětVymazat
 9. Přečetl bych si, neposlouchám...

  OdpovědětVymazat
 10. Veľmi príjemná jednohubka, ktorá začínala suppa - len ten potenciál tvorcovia nevyužili, myslím.. A Rasputin je gaylord (spoiler)..

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.