27.9.21

Audio recenze: Vetřelec na jevišti [Alien on Stage] - 20%

"Ten film se mi strašným způsobem nelíbil, ale nemá to nic společného s tím, jak strašně vypadá nebo nevypadá divadelní představení, o kterém je."
Další audio posty (nejen filmové) najdete zde.

18 komentářů:

 1. Další pošahanej pseudo art? Skoro to vypadá, jako by se někdo snažil odvrátit se od mas a vzbudit dojem osamocené a nepochopené umělecké výlučnosti, muahaha .. Neposlouchám, samozřejmě.

  OdpovědětVymazat
 2. Už mi to pár týdnů vrtalo hlavou, takže jsem se vrátil k Frantovu postu „krátce o prioritách“. Bod „4. Kvalita filmů, které vidím“, zjevně znamená, že Franta už bude programově koukat pouze na špatné filmy. Což znamená, že z jeho stránek už stačí sledovat jen titulky postů s procenty. :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to si sa nad tym zamyslel ovela dokladnejsie nez Fuka.

   Vymazat
 3. Otřesné. Podcast, ve kterém mluví účastníci přes sebe. Nedík. To je tak uhozené jako Vyhonit ďábla, kde tvůrkyně mluví o sexu a hihňají se sexu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se ti jako fakt líbí víc ta první část, kde mluví jenom Fuka, a to tím způsobem, že není schopnej složit větu a každý třetí slovo je ééé? Díky bohu za tu hádku, aspoň nějaká zápletka.

   Vymazat
 4. Jelikož jsem ještě neslyšel, dávám 60%

  OdpovědětVymazat
 5. Nejdu. Ale příjemně mi to připomnělo, jak jsme se dvěma spolužáky na základce secvičili krátké představení vetřelce a předvedli ho pak před tabulí. Jeden ohodil tabuli imitací krve. Já jsem hrál pilota a vetřelce jsem trefil žlutou vodou ze stříkačky, potom mi prokousnul tepnu a z důmyslně ukrytý stříkačky v rukávu jsem umělou krví pocákal celý dveře od kabinetu. Učitelka z toho moc nebyla.
  To byly časy.

  OdpovědětVymazat
 6. Nepoužívej ty uvozovky, verdammt nochmal!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nieje to rozkosne ako Fuka dojebe aj tu jednu vetu?

   Vymazat
 7. Kurňa, psané recenze chceme, ne nějaké povídání. Jako dříve!

  OdpovědětVymazat
 8. Bude jevištní adaptace FUKAFUTOKYU on Stage? Bude sbírka na Startovači? Přispěl bych.

  OdpovědětVymazat
 9. Tak ti pekne ďakujem František. Celú noc sa mi snívalo, že mi darovali na blížiace sa meniny votrelca, ktorého som ostentatívne odmietal - že "ja votrelca rozhodne doma nechcem" (úplne mi stačilo, aký border a hlavne zvuky v noci robil papagáj) a oni oponovali, že u nás sa hovorí, že "darovanému koňovi na zuby nehľad"..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zkusils humor. nevyslo. priste zkus ticho. jako uz nafurt. vsichni ti drzime palce.

   Vymazat
  2. To bola #realstorka.. a koľko vás dokopy v tvojej hlave je?? ("všichni").

   Vymazat
 10. Na Rotten Tomatoes to má 94% (33 reviews) :)

  OdpovědětVymazat
 11. Cece, prodavacka je asi vyhozená.

  OdpovědětVymazat
 12. Komu stejně jako mě chybí recenze na novou bondovku (psaná!), může si jednu přečíst tady: http://www.filmspot.cz/2021/09/recenze-filmu-neni-cas-zemrit-james-bond.html

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.