31.5.23

Audio recenze: Spider-Man: Napříč paralelními světy [Spider-Man: Across the Spider-Verse] - 70%

Z audiovizuálního hlediska je to pořád naprostá bomba a v některých okamžicích vrchol experimentální animace. Bohužel, emocionální rovina funguje o něco hůře a 140minutová délka je opravdu moc, vzhledem k tomu, že je to vlastně upoutávka na další film.


14 komentářů:

 1. Prostě klasika. Málokdy je dvojka lepší než jednička. Povedlo se to snad jen u Terminátora, pak dlouho nic, a pak Party harder :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě Bohové musejí být šílení.

   Vymazat
  2. A Babovresky.

   Vymazat
  3. Ty jsem neviděl, ty jsou na mě moc artový.

   Vymazat
  4. Ja nechapu, jak tu mohl nekdo zapomenout na Bony a klid 2 (Fukovo legendarni skore 70 procentni).

   Vymazat
  5. Neřekl bych, že Terminátor 2 je lepší než jednička, jsou prostě stejně dobrý (a to tak, že hodně!)
   Totéž asi platí i u Robocopa.

   Vymazat
  6. Terminator 1 je rated R experimentalni sci-fi, ktere ve svy dobe sokovalo. Terminator 2 je rodinny PG13 film bez kapky krve s na svou dobu prelomovymi CGI efekty, ktere vsak v demoverzi prinesla uz Propast. Oba kvalitni filmy, ale cim je clovek dospelejsi, tim vic ocenuje jednicku.

   Vymazat
  7. Souhlas. Terminátor 1 byl hodně originální ve své době s šíleným tahem na branku. Terminátor 2 je naleštěný akční blockbuster.

   Vymazat
 2. Tak jako hrdinové expedicí z přelomu 19. a 20. století zapíchli svoji vlajku na severní pól, nebo dosáhli pramenu Nilu, i já jsem se rozhodl, že umístím svojí pomyslnou vlaječku a to rovnou do nejtoxičtější komunity českého internetu. Abych jednoho dne mohl svým vnoučatům se slzami v očích sdělit: byl jsem tam!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to dítě jednou praví: Ale tatínku, vždyť nejsi podepsaný, anonymních je tu milión, jak ti máme věřit? A celá ta tvá chabá konstrukce se zřítí jako domeček z hoven.

   Vymazat
  2. Anonymní sú kokoti.
   ___
   Restaurant bills are designed to be paid by Men, that's why it's called Men-u..

   Vymazat
  3. Tvl, domeček z hoven je docela hardcore.

   Vymazat
  4. Jestli je tatínek Anonymní, jak bude dítě vůbec vědět, komu to má říct?

   Vymazat
 3. Našťastie som si to nenechal vyspoilovať Fukom. Je to pecka a emocionálna rovina funguje výborne. Sequel ktorý nevarí z vody a neponúka iba viac toho istého. A hlavne príbeh ktorý si to rozdelenie zaslúži, aby sa to vošlo celé.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.