21.7.22

Audio recenze: Všechno, všude, najednou [Everything Everywhere All at Once] - 40%

Někdy od 30. minuty mi to začalo připadat stereotypní, předvídatelné a čím dál více nudné. Mnohem víc by se mi to líbilo, kdyby to mělo desetkrát kratší stopáž (tedy 14 minut) a přitom stejný obsah.


23 komentářů:

 1. Čekal jsem teda nižší hodnocení, když ses v Palcích chlubil, žes to vypnul v půlce (což už se ti prý dlouho nestalo). Neposlouchám.

  OdpovědětVymazat
 2. V češtinè existuje stupňování, tedy ne "víc nudné", ale "nudnější", pane "rád upozorňuju na chyby druhých".

  OdpovědětVymazat
 3. Vzhledem k hodnocení na čsfd, imdb, rottenech a v dalších externích recenzích se obávám, že v tomto případě není u zdejšího hodnocení chyba na straně filmu.

  OdpovědětVymazat
 4. Ilča by měla jít do Odvážných palců. Co, Franto?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty kluku ušatá, vzpomeň si na tenhle komentář za měsíc a půl!

   Vymazat
  2. Proč? To už tam potom může jít kdokoliv. Otázkou potom je, proč to sledovat, když se odbornější názor dočtu i na Čsfd?

   Vymazat
  3. Odpověz si sám: Proč kdokoliv kdykoliv četl / poslouchal moje názory na filmy, když nikdy nebyly "odborné"?

   Vymazat
  4. Protoze jsi pred cca dvaceti lety mel jistej prehled, mel jsi neco malo nakoukano a dokazal jsi porovnat podobne filmy. Obavam se ale, ze kdyz nekdo nema jak porovnat novou gangsterku s Kmotrem, Scarface, Goodfellas, noveho Jokera s Kralem komedie, novej Top Gun s tim starym nebo treba nove vyvrazdovaci sci-fi s Predatorem, tak nema moc co mluvit k filmum. Ja toho treba nevim nic moc o autech a jejich historii, takze by me ani nenapadlo delat podcast o nejnovejsich modelech Porsche a predstirat, ze o tom neco vim - ono to je pak dost znat. Ale jako bizar si to rozhodne pustim. Nejakej Sasuv stiraci komentar jiste pobavi.

   Vymazat
  5. To je docela žertovné, protože ty to zřejmě myslíš jako narážku na Ilču, aniž bys tušil, že já jsem nikdy neviděl Kmotra, Scarface nebo Krále komedie. :)

   Vymazat
  6. To je teda dost smutny.

   Vymazat
  7. Proč kdokoliv četl/poslouchal tvoje názory na filmy? Opravdu, proč? No tak pokusím se na to odpovědět. Protože jsi kolem sebe před časem rozšířil jakousi auru filmového "odborníka", který pohrdá vším "vysokým" a vesele se rochní v braku všeho druhu. Nerdi a geeci si najednou nemuseli připadat méněcenní, že nechápou "umění", měli tady svůj hlas, svého Frantu Fuku. Jenže doba se posunula, devadesátky i nulky jsou pryč, dorostlo nové publikum, které dýchavičný, nestíhající a nudný páprda, byť s mladou manželkou a společným tetováním srdíčka, absolutně nezajímá. Dneska už oslovuješ jen nostalgiky, kteří doma stále listují ve starých Cinemách a žijí pořád v domnění, že Franta Fuka je Bůh. Není, je to obyčejný žvanil, flákač a egomaniak. Ten tvůj provar s filmem myslím už každému soudně smýšlejícímu ukázal, co jsi ve skutečnosti zač.

   Vymazat
  8. Výborně, děkuji, že jsi mi dal za pravdu a že moje názory opravdu nikdy nikdo neposlouchal kvůli mé "odbornosti".

   Vymazat
  9. "Nerdi a geeci si najednou nemuseli připadat méněcenní, že nechápou "umění"" - Džízs-Márja, ty si ale Überkokot..

   Vymazat
  10. A dost, Franto. Čím jsi Michailidise uplatil, aby tam Pupena vzal?

   Vymazat
  11. Já jsem ale netvrdil, že moje drahá polovička bude v Palcích. Já napsal "Ty kluku ušatá, vzpomeň si na tenhle komentář za měsíc a půl"

   Vymazat
  12. Dobře, tak proč by si měl OP na ten komentář za měsíc a půl vzpomínat? Palce přestanou existovat?

   Vymazat
  13. Pardon ze rusim diskusiu o filme, ale chcem sa opytat jednu otazku. Film Edge of Tomorrow je zivotopisny film o edgelordovi Fukovi? Dakujem.

   Vymazat
  14. Roky tu recenze nikdo necetl. Vsichni sem chodime, abysme cetli svoje vlastni komentare a dissovali kometare ostatnich zmrdu. Franto, to je ten skutecnej payload, ty tvoje plky, to je jen takova vomacka vokolo, vis, jak to rekl Carmack, sry, jak ses starej, tak ti nekery veci dochazej strasne pomalu.

   Vymazat
 5. Me se to libilo. Ale je fakt, ze o tricet minut bych to zkratil.

  OdpovědětVymazat
 6. Džízs, to bola kokotina. Moje neuróny utrpeli vážnu traumu, z ktorej by mal určite radosť Gábor Maté. Und was ist das Vyčpělý?? Nem értem..

  OdpovědětVymazat
 7. Není možné, že jste to jen nepochopili?

  OdpovědětVymazat
 8. Franto, dělej Fukocast i o hrách. Neřikej, že jste s manželkou spolu od Elden Ringu nic novýho nehráli.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.