8.12.21

Audio recenze: West Side Story (2021) - 50%

Jaký byl vlastně důvod po 60 letech mírně upravit slavný muzikál?

30 komentářů:

 1. Frantisku, jaky byl duvod, ze Pupen odesel nastvany ze salu pred koncem filmu a nechal te tam samotneho? Bude se otevirat HTML seznamka? Muze za to pan Cibien?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ??? Pupen byl v sále do konce filmu stejně jako já.

   Vymazat
  2. Anonymní 18:43 se vyjádřil poněkud nepřesně. Podle reportu insidera Pupen byl v sále až do konce filmu, ale odešel, jakmile začaly závěrečné titulky, zatímco ty jsi tam ještě nějakou dobu seděl a něco dělal na mobilu. Objevily se spekulace, že to bylo zapříčeněno jeho žaludečními potížemi, lidově řečeno sračkou. V takovém případě manželce přejeme, ať je co nejdříve v pořádku.

   Vymazat
  3. No vida, že jde odpovědět na dvě věcné a slušné otázky.

   Vymazat
  4. To je lež, nebyla to sračka, byla to chcačka. Ale ani já rozhodně vždycky nezůstávám do konce titulků. Je na tom něco divného? Ptám se pro kamaráda.

   Vymazat
  5. Ve skutečnosti to nebylo ani jedno. Myslím, že už to můžeš prozradit, Franto - Pupen je těhotný a byla to běžná těhotenská nevolnost. A hned taky už dává smysl ta vasektomie.

   Vymazat
  6. A jak se bude škvrně jmenovat? Adolf (not because of Hitler)? Antikrist? Atari? Edgelord?

   Vymazat
 2. Asi myslí, jak jsem šla na záchod. Stalker a ještě mdlého rozumu, smutné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fuka mluví o Pupenovi v mužském rodě, Pupen o sobě mluví v ženském rodě. To jsou fakta, nic víc, nic méně.

   Vymazat
  2. Cha! Hovoril som, ze len siel srat.

   Vymazat
  3. Frantiska neni treba stalkovat. O veskerych soulozich v kine bez vyzvani nahlas a se zalibou hovori. Jen jsme meli starost, jestli je vse v poradku.

   Vymazat
  4. A když Pupen šla ven, stál za dveřmi již František Sepsy a s lišáckým úsměvem na ni vybafal: "Sralas?". Ještě večer v ourhousu se tomu notně oba smáli, až se za břicha popadali. Inu, dobře si Fanoušek vybral, se Zuzikem takovouhle řiť nikdy nezažil.

   Vymazat
  5. Tak Pupen je muzskeho nezivotneho rodu, stejne jako Fuka je TA Fuka, zensky rod. Role v paru jsou rozdelene tak, jak maji byt. Fuce se pritom muzsky nezivotny samozrejme libi.

   Vymazat
  6. Zatímco na tomto blogu se decentně probírá, že si P odskočil na toaletku, na vedlejším blogu se v diskusi (kterou čte František zřídka) rovnou řeší, že se oba prostě posrali v kině.

   Vymazat
 3. Je to lepší, než East Side Story?

  OdpovědětVymazat
 4. Františku, bude epizoda fukocastu o tvé vasektomii? O párovém tetování byla a dodnes na to vzpomínám. Děkuji, Ladislav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vasektomie se dělá tak, že posadíš babu na stůl, pytel přivřeš do šuplete a jedeš

   Vymazat
  2. Jestli je VASEKTOMIE finální fází ŽENSKOLOGIE, troufám si říci, že se jedná doslova o slepou vývojovou větev partnerské vědy.

   Vymazat
  3. Pokud se Mistr rozhovoří o provedeném zákroku a motivaci, která jej k jeho provedení vedla, pak to bude první audiocast který si poslechnu.

   Vymazat
  4. Aminuxi, v případě Františka se vasektomie provádí tak, že jej BBC (not a TV station) mlaskne prknem přes koule.

   Vymazat
  5. Vasektomie je Frantiskuv zenskologicky endgame content.

   Vymazat
  6. Zkousel jsem radu Animuxe, ale nejak se to nepovedlo. Premyslim, ze o tom natocim dokument. Mozna udelam i kampan, treba dobri lide v case vanocnim prispeji na dobrou vec.

   Vymazat
 5. bylo by nezlé třeba mírně upravit jistý dokument. třeba jen trošku. každý den kousek. vytvořit good habit, jak o tom hovoří frajeři na yt. pomalu se do toho dostat a začít. otevřít si editor videa, nejakou nahodnou scenu. prilepit ji k necemu, zvážit jak by to lepe dali smysl, zkusit to znovu... jinak lepe... Franto, jsou twpláci, kteří pořád ještě foukají ... fukají? do uhlíku naděje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Foukat, nebo fukat by mělo smysl jen v případě, pokud by v uhlíku byly ještě nějaké náznaky žhnutí. Tenhle uhlík už definitivně zhasnul a je naprosto chladný. Kdepak, z toho ohýnek nebude.

   Vymazat
  2. Fuka ma good habit po zobudeni zapnut xbox a vydrzat pri nom vsetok cas ktory zostava do konca dna. Niekedy to pushne aj cez polnoc. Frajer jak hovado.

   Vymazat
  3. Z toho bude už jen ohýnek u zadnice:(

   Vymazat
 6. Nešel bych, ani neposlouchal...

  OdpovědětVymazat
 7. Franto, už dost, jo? Myslím že současný age difference stačí!
  https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/450105-muz-na-prazskem-sidlisti-obtezoval-skolacku-pomozte-policii-s-patranim

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.