14.8.21

Krátce o prioritách

V nejbližších dnech začne probíhat stěhování do našeho nového domu ve Štěrboholech. Zatím ještě probíhat nemůže, protože dneska to tam vypadalo takto:

Jak už to bývá, "drobné opravy" se postupně změnily v kompletní rekonstrukci koupelny, rozvodů, garážových vrat, vymalování celého interiéru, výměnu téměř všech svítidel a tak dále... Tedy spousta legrace. A drahá polovička má koncem srpna začít chodit do práce ve Štěrboholech, takže do té doby bychom měli mít aspoň zprovozněnou ložnici, kuchyň a šatník.

Proč to sem píšu? Jako ukázku toho, na co v těchto dnech nejvíce myslím.

Když nepřipravuji stěhování, zveřejním občas něco na FFFILMu. Někdy psaný text, někdy nahrané audio. Častěji nahrané audio. Proč? Protože vytvořit lajdácký podcast je několinásobně jednodušší, než napsat lajdáckou recenzi. O podcastech jsem uvažoval už několik let, teď jsem se jim konečně začal věnovat a zatím jsem s výsledkem spokojen. Pokud někdo z vás s výsledkem spokojen není, možná mu k něčemu budou následující fakta:

 • Je mi víceméně jedno jakou návštěvnost mají moje stránky a jestli ta návštěvnost stoupá nebo klesá. Moje finanční příjmy z FFFILMu jsou už mnoho měsíců spíše symbolické.
 • FFFILM vytvářím především proto, aby ho konzumovali lidé, kteří ho chtějí konzumovat. Obsah FFFILMu se v průběhu let mění, vkus jeho konzumentů se také mění, návštěvníci přicházejí a odcházejí.
 • Kdybych měl místo nahrávání podcastů psát texty, recenzoval bych několikanásobně méně filmů.
 • Vyskytuji se na internetu dost dlouho na to, abych věděl, že ti nejhlasitější diskutéři nepředstavují žádný relevantní průměrný vzorek mých návštěvníků. (Kdo není spokojen, ten píše negativní komentáře. Kdo je spokojen, ten nekomentuje a konzumuje obsah.)
 • Stále méně často se mi stává, že vidím film, který se mi opravdu líbí a zaujme mě. Může to být mnou, může to být současnou filmovou tvorbou. Kdo ví. Ale na spoustu filmových projekcí se mi prostě chodit nechce, i kdybych na ně jít mohl. Až budu bydlet ve Štěrboholech, bude to ještě horší.
 • Je mi 52 let, moje tělo zvolna chátrá, jsem (snad) dostatečně finančně zajištěn a chci si na sklonku života (LOL) ještě užít nějakou tu zamilovanost a pohodu.

A zde je jakýsi (nevyčerpávající) seznam mých životních priorit (v sestupném pořadí):

 1. Zdraví a spokojenost mě a mé rodiny, včetně psů.
 2. Dostatečné prostředky na zajištění předchozího bodu.
 3. Dokončení skvělého dokumentárního filmu z Japonska.
 4. Kvalita filmů, které vidím.
 5. Technická a obsahová kvalita toho, co dávám na své stránky.
 6. Návštěvnost mých internetových stránek.
 7. Množství filmů, které vidím.
 8. Skládání hudby.
 9. Klimatické změny.
 10. Hladomor v Africe.
Pokud vůbec nechápete, proč sem takové věci píšu, pak good for you. Je to v pořádku a nic zásadního vám neuniklo.

Diskuse pod tímto postem bude výrazně moderovaná / cenzurovaná, aby v ní zůstaly jen reakce, které jsou dle mého názoru relevantní pro toto téma.

Nazdar.

70 komentářů:

 1. Trojka (myslim třetí bod) potěšila. Zbytek je mi u prgy. Tak ať to vyjde.

  OdpovědětVymazat
 2. Máte recht, Františku, sám to v 51 letech cítím stejně - po padesátce je čas na přehodnocení priorit. Mě osobně sice také více vyhovují psané recenze, ale třeba, až mě nějaký film zaujme, pustím si i váš podcast. Ale moc šancí tomu nedávám, však víte... není čas.

  OdpovědětVymazat
 3. „Kdo není spokojen, ten píše negativní komentáře. Kdo je spokojen, ten nekomentuje a konzumuje obsah.“

  Tesat do kamene!

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem z těch, co nekomentují, ale konzumují. Tak aspoň teď a tady jeden stručný koment: Díky!!! (Po pravdě, za ty roky jsem 2 komentáře napsal, tenhle je třetí, takže výrazný nadlimit. Kamilu Filovi a Aleně Prokopové jsem na jejich stránky napsal jeden...) Tak všechno dobré na pražské periferii 8-) A k tomu Japonsku: před 10 lety jsme byli v hospodě na Kampě s Randalem Kleiserem. Ve třiceti zariskoval, napůjčoval si a vrazil 5 milionů do Modré laguny. Vydělala mu 100 milionů a říkal, že všechny další kina dělal už jenom čistě pro radost, válet se na Floridě prostě nechtěl. Tak ať Japonsko dopadne stejně fajn a ty Tvoje další bijáky pro radost pak taky!

  OdpovědětVymazat
 5. Stačilo kúpiť nehnuteľnosť s vyššou cenou o 100 tisíc Kč a nebolo treba riešiť veci s rekonštrukciou.

  Tie 2-3 bitcoiny by sa na to našli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na dražším baráku by ty nedodělky a vady byly taky, akorát by byly líp zakamuflované.

   Vymazat
  2. Ale prd. uz jen to svetlo co je na fotce je tak z roku 2004. Takze po 20 letech jakozto novi majitele proste udelaji pred nastehovanim vetsi ci mensi rekonstrukci vnitrku. Normalka

   Vymazat
 6. Pěkná tečka za jedním internetovým fenoménem.

  OdpovědětVymazat
 7. OK. V pořadí mi chybí videohry resp. tipy na zajímavé novinky. Jaké jsou plány do budoucna? Steam a nintendo nejsou narozdíl od kina ovlivněny adresou pobytu 😉

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Videohry spadaji pod bod 1, tedy pod mou spokojenost. Pokud ze me vypadne neco o videohrach, bude to proto, ze jsem tu videohru spokojene hral, ne proto ze me nekdo pozada o recenzi (pravdepodobne). Suprovych / zajimavych videoher ted moc nevidam.

   Vymazat
 8. Františku, ty krátké úryvky z tvých podcastů na csfd, to přepisuješ ty / tvoje žena, nebo jde o nezištnou činnost nějakého tvého fanouška?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatim to pisu ja, ale chtel bych s tim do budoucna neco delat...

   Vymazat
  2. Takze to ide ako bod 11. na zoznam. To sa v Afrike potesia.

   Vymazat
  3. Neexistuje nějaká solidní služba, která by převáděla namluvený záznam do textu, aby se k těm podcastům (polo)automaticky generoval i přepis? Android umí rozpoznávat řeč na slušné úrovni, tak snad by se to někde mohlo fungovat i pro soubory...?

   Vymazat
 9. Františku, tak už se nezlob. Omlouváme se a ty tvoje podcasty budeme poslouchat, jsou moc pěkné. Domek máte taky krásný, tak ho ještě doopravuj, aby byla dráha polovička dokonale spokojená. Ahojky.

  OdpovědětVymazat
 10. To je dobre ze solba bulvam zodpoveda kvalite obsahu. Navrhol by som rozanimovanie buliev na zoznam ale ty sa nikdy nedostanes ani po bod 3.

  Na druhu stranu, je dobre ze nebudes skladat to co ty nazyvas hudbou a klimu vyriesia ludia co naozaj pracuju. Takze win win win.

  OdpovědětVymazat
 11. Nečtu. Proč to není jako podcast?

  OdpovědětVymazat
 12. S Tvým pohledem na kvalitu filmu a věkem plně souhlasím - mélokdy mě film nebo seriál nadchne (a to jsem kdysi chodil do kina a do videopůjčovny skoro na cokoli), spoustu toho je přes kopírák pořád to samé. Proto jsem měl rád podobný pohled na ně a recenzím jsem přikládal větší váhu než třeba csfd.
  Pokud Ti na příjmech z fffilmu defacto nezáleží, rozumím, že se Ti s nimi nechce párat a jakékoliv nároky ze strany sklaních čtenářů jsou irelevantní. (Navíc psát se s nějakým článkem jen proto, aby mi pak v diskuzi někdo spílal, že je to špatně mi taky nedává smysl.). Podcasty jsou pro mne subjektivně kvalitativně někde jinde a jejich poslech mi nepřijde zdaleka tak zábavný jako čtení recenzí. Ale třeba to někdo má opačně.
  Takže bych Ti chtěl upřímně poděkovat za roky recenzí, ať už filmových či nefilmových a doufám, že se jednou vrátíš k psanému textu.

  OdpovědětVymazat
 13. No, já ti nevím, Františku, ale není to u tebe s těmi komentáři naopak? Předtím tu bylo 100+ příspěvků, dnes jenom cca 30 (včetně mě), protože ten, co nekomentuje, se na to prostě vysral... Já chápu, že podcasty je jednodušší vytvářet, ale proboha! Vážně si před nahráváním nemůžete na 10-15 minut sednout, napsat si osnovu a dohodnout se, o čem budete mluvit na začátku, čím na to navážete, kdo bude mluvit atd? Skutečně ti musí tvoje žena skákat do řeči a přerušovat tak tok myšlenek a ve výsledku se nic nedozvíme? Nezlob se na mě, nynější kvalita je přinejlepším podprůměrná...

  OdpovědětVymazat
 14. OK, beru. Ale doufám, že recenze na filmy 90 - 100 % (takže skutečně kvalitní věci) a 0 - 10 % (takže tak špatné, až je to vtipné), budou nadále v textové podobě. S tím zbytkem si dělej co chceš.

  OdpovědětVymazat
 15. Napsat lajdáckou recenzi trvá hodinu a přečtená je za dvě minuty. Namluvit lajdáckou recenzi trvá deset minut a poslechnutá je taky za deset minut. To znamená, že my všichni přijdeme o osm minut a Franta padesát minut získá. Vypadá to jako drobnost ale ono se to nasčítá... když vás řezník každý týden natáhne o deko uheráku, za rok to vydá na celou šišku. ;)
  To byl taky nějaký film, ne? Nebo povídka? O zloduchovi, který kradl náhodným lidem čas - tomu pět minut, tomu deset minut - a prodlužoval si tím život. Neznáte to někdo? Zní to jako něco od Dahla, ale čert ví. :P

  No, však je dobře. Dnešní filmy beztak stojí tak moc za houby, že už nemá smysl o nich ani číst, natož o nich psát. Kdyby Hollywood zítra vyhořel, prd by se stalo. Dobrých filmů vzniklo za posledních sto let tolik, že vystačí na několik životů... tak proč ztrácet čas s těmi špatnými?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neco podobneho bylo v On Time s Justinem Timberlakem.

   Vymazat
  2. Přečíst lajdáckou textovou recenzi trvá dvě minuty, ale neposlechnout si lajdáckou audio recenzi trvá minut nula. Takže mě František vlastně život prodloužil, já si nemůžu stěžovat :-)

   Vymazat
 16. Franto, je ti jedno, jakou navstevnost ma tvuj web, protoze prijmy jsou spis symbolicke, ale v bode 6. pises o navstevnosti stranek. Muzes to prosim vysvetlit, abych to pochopil i ja?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je mi to víceméně jedno. Stejně tak je mi víceméně jedno, jestli je hladomor v Africe (viz ten seznam). Ale ani jedno z toho mi není úplně jedno. Tedy byl bych radši kdybych měl velkou návštěvnost a kdyby v Africe nebyl hladomor. Ale nebudu kvůli tomu psát víc textových recenzí nebo posílat jídlo do Afriky.

   Vymazat
  2. Není tedy na čase zavřít krám a stáhnout roletu? Říká se, že v nejlepším se má přestat. To už jsi Františku pár let prošvihnul. Po vrcholu, který tento web měl podle mého názoru tak před 5 lety, to tu jde kvalitou dost dolů. Občas mě Tvé recenze navedly k dobrému filmu, případně upozornily na zajímavý web nebo gadget. Přispěla k tomu i NECENZUROVANÁ diskuze, kdy jsi byl "nad věcí", občasné útoky a narážky sarkasticky a s nadhledem přecházel. Těžko říct, zda slíbený a nedodaný dokument byl jen posledním hřebíčkem do rakve tohoto webu. Tak tedy pac a pusu, poslední nechť zhasne.

   Vymazat
  3. A od jakeho zhruba bodu je ti to Frantisku jedno? Tipuju bod tri: byl bys radsi, kdyby Fukafutokyu byl DOKONCENY film, ale nebudes kvuli tomu strihat/komponovat muziku/nahravat voice overy. Leda ze se to treba nejak udela samo.

   Vymazat
  4. Ptáš se "Od jakého bodu je mi to jedno?" jako reakci na můj vysvětlující komentář, že žádný z těch bodů mi není ÚPLNĚ fuk a všechny jsou pro mě do nějaké míry důležité? Fakt?

   Vymazat
  5. Ja ho chapem, asi sleduje nejaky tvoj projekt ktoreho dokoncenie ti nieje uplne jedno. Uz niekolko rokov.

   Vymazat
  6. On tím asi myslel, od jakého bodu ti to je jedno tím způsobem, že bys sice byl radši, kdyby to fungovalo, ale nehodláš pro to nic zásadního dělat. Návštěvnost stránek je podle tvého vyjádření "pod čarou", kvalita obsahu na stránkách nejspíš taky (vzhledem k úrovni podcastu), kvalita filmů... no nevim, ale sleduješ samý sračky poslední dobou, no a pak už je tady samotnej dokument, na kterém pracuješ 6 a půl roku, bez naprosto žádného veřejně viditelného výsledku. Takže "nad čárou" už nám zbyly akorát první dva body...

   Vymazat
  7. Tak odpoved na tuto otazku zavisi jen a pouze na tom, co si zrovna ty predstavujes pod slovem "zasadniho". Pro vsechno z toho jsem ochoten udelat NECO. Pro nic z toho nejsem ochoten udelat COKOLIV.

   Vymazat
  8. Chcel by si ale zase nie moc, aby si sa nemusel namahat. Chapeme.

   Vymazat
 17. Musím sa aj ja podeliť s mojim trápením : Marek Z. mi dal zaracha na fejsbuku na 3 dni. Pripomenulo mi to túto scénu. "I hate life", by na to povedal Žižek..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budes si musiet zalozit decentralizovanu asocialnu siet.

   Vymazat
 18. Obrázek je hezký. Abychom mohli snadněji předpovědět datum vydání Dokumentu, dovolte mi dotaz. Odmontované vypínače jsou před malováním stěn, nebo se jedná o fázi kompletní rekonstrukce elektrorozvodů a finalizaci tak lze očekávat až v 2. polovině příštího roku? Ptám se jen pro kamaráda.

  OdpovědětVymazat
 19. Franto, citam ta roky, sledujem este z dob ZX Spectra a chcem len povedat, aby si si robil veci, ako chces. Drzim palce!

  OdpovědětVymazat
 20. Podcasty neposlouchám, ale to je můj problém. Bez mé přítomnosti se tyto stránky jistě obejdou. Obecně se mi nelíbí odklon internetu od psaného textu k videím a audiu, protože to byla poslední bašta psaného textu vůbec, a i když se tomu můžeme smát, schopnost vnímat psaný text je zásadní součást lidské inteligence, která nám v budoucnosti může dost chybět. Ale ani s tím nic nenadělám, můžu o tom jen tu a tam něco napsat...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podcasty su skvele pretoze nahradili tematicke realacie v radiu a dovolia prijat obsah v case kedy sa zle cita. Akurat to musi mat nejaku uroven.

   Vymazat
  2. V jaké budoucnosti? Už teď je na záchranu lidské inteligence pozdě ..

   Vymazat
 21. Léta jsem tiše a spokojeně konzumoval psaný obsah, teď mě ty podcastové recenze snad třikrát vyprovokovaly k tomu, abych sem napsal. Nejsem tedy řvoucí nespokojenec, ale prostě zklamaný letitý fanda. Ale samozřejmě chápu, že priority se mění a nastává i únava materiálu. Ale padesátka na krku fakt ještě není taková hrůza, Franto. Dej se dokupy v novém domečku s novou ženou a věřím, že po čase se dostaví i nějaké to tvůrčí pnutí. A jinak ne, opravdu není jen tvůj dojem, že se točí a distribuují čím dál sračkovější filmy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také konzumuji obsah již řadu let a většinou jsem nic nepsal, každopádně sdílím názor s výše uvedeným komentářem a přeji štěstí v novém bydlení!

   Vymazat
 22. Držím palce. Dobře vím jakej je to oser, dělám na rekonstrukci bytu a zároveň v něm musím bydlet a zároveň chodím na plnej úvazek denně do zaměstnání.
  Starý byt plánuješ prodat?

  OdpovědětVymazat
 23. Toto je relevantní komentář.

  OdpovědětVymazat
 24. Každý svého štěstí strůjcem. Problém je v tom, že lidé často nechápou své povinnosti. Někteří ani nevědí, že nějaké mají.

  OdpovědětVymazat
 25. A co implementace nejakeho robota co podcast prelouska do mirne nesrozumitelne cestiny?

  OdpovědětVymazat
 26. Já bych se na to tady v 52 letech už vysral. Stejně to jde pomalu do kopru, protože zájmy se přesunuly jinam, tak co si dělat násilí a vysvětlovat lidem, jaké mám v životě priority - aby věděli a neremcali (na stejné téma).
  Radši bych přemýšlel, jestli k tomu vytetovanému srdíčku by na druhé ruce neslušela třeba nějaká růžička ... ;-)

  OdpovědětVymazat
 27. Franto, budou nějaké články o koupi / rekonstrukci domu? Určitě jsi s tím zažil mnoho legrace, o kterou by ses s námi mohl podělit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže on ten "new house" nebyl zas tak úplně "new", že?

   Vymazat
 28. Tak nevím nejsem sponzorem filmu, ale čtu to jako "víceméně na vás kašlu", sám jsem pravidelným čtenářem a mezi řádky mě vychází "taky na tebe kašlu" a jako člověk co se snaží podporovat druhé (lékaři bez hranic, SOS dětské vesničky, znesnaze21 apod.) čtu mezi řádky - nahrabal jsem si bitcoinem a na "hladové děti v africe" taky kašlu.
  Osobně bych nahradil slovo "kašlu" jiným ... No hlavně aby se koupelna líbila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, to je zásadní omyl. Na Lékaře bez hranici a SOS dětské vesničky jsem úspěšně kašlal dlouho předtím než Bitcoin existoval. Co je znesnaze21 nevím, ale asi taky nějaká globohomo agenda...

   Kybych se rozhodl nějak bojovat proti hladomoru v Africe, rozhodně to nebudu dělat skrz Lékaře bez hranic. Tedy dá se říci, že na Lékaře bez hranic kašlu ještě mnohem, mnohem více než na hladomor v Africe.

   Vymazat
  2. To bylo jenom takové povzdechnutí, nic více. Asi jsem v práci zapomněl "FFStyl" :-)

   Vymazat
  3. Nemusíš to okecávat, my víme, že kašleš na všechno a na všechny kromě sebe.

   Vymazat
 29. Respekt, rozhodně. Jen se mi chce uštěpačně dodat, že zrovna tohle mohlo bejt klině audio.

  OdpovědětVymazat
 30. Podcasty mi vyhovují. Těším se na každý. K radosti z filmů: Po padesátce už má člověk nakoukáno fest, těžké se něčím nadchnout.

  OdpovědětVymazat
 31. Nedá mi to taky zareagovat.
  Majitel webu evidentně podlehl dojmu, že za veškerým negativním feedbackem stojí stejní jedinci, kteří ho už několik let nepříjemně otravují, což není žádný med - bez ironie.
  Když pak provedl zásadní změnu v tom jak komunikuje s veřejností (už se nenamáhá ani psát) a přistálo hodně negativní zpětné vazby i od normálních lidí. Zareagoval na to teď poměrně nepříjemně stylem: (mám vás všechny u pr...e, protože sem milionář - a vy ne, ha ha háá...).

  Kruh se tak vlastně opravdu uzavřel a FF sám sebe odprezentoval přesně tak jak o něm mluvili ti prudiči mnoho let.

  Moje rada by byla stále občas vyrobit psaný text na zajímavý film a ušetřit čas tím, že na blbé filmy přestaneš prostě chodit i o nich mluvit - proč ztrácet energii škvárem.

  Ale dělat ze všech návštěvníků nějaké ubožáky co ti závidí nový byt a zdržují tě od štěstí je opravdu dost trapné. A je to snad poprve kdy si říkám, že na těch zlých hlodech v diskusích asi něco bude. A je mi to líto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, nepodlehl jsem dojmu, že "za veškerým negativním feedbackem stojí stejní jedinci, kteří mě už několik let nepříjemně otravují". To je naprosto zcestné tvrzení. Viděl jsem, že negativní reakce na moje audio recenze sem psali i registrovaní uživatelé, které znám a o kterých vím, že nepatří k těm trollům.

   A PRÁVĚ PROTO jsem napsal tento post. Kdybych si myslel, že si na audio recenze stěžují pouze trollové, prostě bych je ignoroval, možná mazal, a rozhodně bych kvůli nim nepsal příspěvek na FFFILM.

   Takže jsem napsal tento post, aby NEtrollové, kterým se stýská po psaných recenzích, věděli, že i když si budou upřímně stěžovat, nepomůže jim to změnit mé rozhodnutí, neboť jejich spokojenost pro mě není dostatečná motivace ke změně (a nebyla nikdy, bez ohledu na moje Bitcoiny).

   "Proč ztrácet energii škvárem"? - To je jednoduché. Protože když na film jdu, tak netuším, jak bude kvalitní. Například o "Večírku" jsem slyšel před projekcí docela pozitivní šuškandu.

   Vymazat
  2. Ano Džone, skoro jsi na to už přišel - a František ti hodně napovídá. Věc se má tak, že Fuka si tu armádu trolů kolem sebe sám vytváří - i když možná nezáměrně. Ale je to prostě jeho přirozenost. Před pár lety jsem si taky myslel, že Fuka je úspěšný, téměř obdivuhodný člověk a musí být radost být v jeho blízkosti. Pak mi ale začala dávat větší smysl kritika, která neustále padá na jeho adresu. Kritika, kterou on zpracovává svým specifickým způsobem. Trolit Fuku dává prostě mnohem větší smysl než ho obdivovat. Vím, citům se nedá jen tak poručit, ale ušetřil by sis trápení.

   Vymazat
  3. Děkuji za vysvětlení a přeji hodně štěstí ať už se rozhodnete pokračovat jakkoliv.

   Vymazat
  4. "Takže jsem napsal tento post, aby NEtrollové, kterým se stýská po psaných recenzích, věděli, že i když si budou upřímně stěžovat, nepomůže jim to změnit mé rozhodnutí, neboť jejich spokojenost pro mě není dostatečná motivace ke změně".

   Což ale stále potvrzuje to, co psal John, tedy "mám vás všechny u pr...e". Ať už se jedná o "trolly", nebo dlouholeté registrované uživatele; prostě psát kvůli nikomu nebude; f*ck of.

   Škoda. Ale jak už tady někdo psal, všechno jednou končí..

   Vymazat
 32. Nech sa ti dari Frantisek a uzivaj si zasluzenej rodinnej pohody s tvojou polovickou!

  OdpovědětVymazat
 33. Chapu, audio ale neposloucham (je to pro me ztrata casu protoze tu samou informaci jsem precist/vstrebat ultrarychle - video/audio me zabiji)...

  Mohl by si recenze psat pro 80-90+ filmy? (ostatni stejne filtruji).

  At se dari!

  OdpovědětVymazat
 34. Franto, tvůj blog a recenze čteme s ženou hromadu let. Nikdy jsem nic nenapsal do diskuzí pod tvé články. Mám často problém chápat mentalitu některých pisálků, zda to, co zde napíší je jen divný humor, nebo jsou prostě jen tak zlí.

  Doufám, že budeš v online životě pokračovat, je to vždy fajn zabrouzdat na tvůj web. Ale priority jsou priority :),

  Každopádně audio recenze jsou fajn, chce to trochu více času si je užít (článek se holt čte rychle). Držím palce dále a pokud bys z audia přešel třeba na Youtube, možná by z toho bylo i něco více pro tebe a rodinu :). Jen prosím žádná videa s hledáním 5g vysílačů…

  OdpovědětVymazat
 35. Ahoj Franto nikdy jsem zde nic nenapsal. Se svou ženou čteme tvůj blog už pěknou řádku let, tvé recenze jsou super. Čím horší film, tím zpravidla lepší kritika.

  Malm problém chápat reakce lidí zde v tomto fóru, zda se jedná pouze o velmi drsný humor, nebo jen o divné lidi. Tvoříš zde obsah zadarmo, a někdo ti za to ještě nadává.

  Doufám že v tomhle online světě tvůj blog stále bude, vždy sem rád zajdu pobavit se :),

  Audio recenze jsou fajn, i když to chce trochu více času na to si je poslechnout. Zvažoval si třeba přejít na video formát například YouTube? Možná by z toho bylo i něco pro tebe :).

  Každopádně hodně štěstí a díky! A hlavně další recenze… třeba i seriálů :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krystofe, právě jsi sem dnes podruhé napsal, že "jsi sem nikdy nic nenapsal". To je přinejlepším oxymoron, každopádně to nevrhá dobré světlo na všechny Fukovy fanoušky.

   Vymazat
 36. Tak se taky rozloučím, nemám potřebu tě poslouchat (poslouchám jiné věci v jiných jazycích, plus si k recenzi můžu pustit hudbu, k podcastu nikolivěk) a čtení bylo aspoň (minimálně občas, poslední dobou holt méně) vtipné, audio není.

  Takže pa a díky za ryby nebo tak něco, pár slušných filmů jsem díky tobě viděl.

  WXYZ

  OdpovědětVymazat
 37. Skvele rozhodnuti, mozna melo prijit driv, pokud to stalo tolik casu a prijmy jen symbolicke, podcast mi vyhovuje, preju Fukum hodne radosti a zdravi

  OdpovědětVymazat
 38. Cetl jsem te dvacet let
  Uz nectu pac neni co cist.

  Mels v zivote kurevskou kliku, preju ti to a tvy pohnutky taky chapu.
  Uzij si to ve zdravi

  OdpovědětVymazat
 39. Tak to jsme sousedi dnes šel františek kolem mého domu

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.